INFORMĀCIJA par SENĀTA sēdi 2018.gada 10.maijā Drukāt
Ceturtdiena, 21 jūnijs 2018 12:11

 

1. Galvenā grāmatvede S.PANOVA informēja par akadēmijas finansiālo darbību 2017.gadā. Apstiprināts finanšu pārskats par 2017.gadu, akadēmijas budžeta izdevumu un ieņēmumu tāme. Pielikumā finanšu darbības pārskats.

2.Akadēmiskās šķīrējtiesas priekšsēdētājs prof. A.PAEGLĪTIS informēja, ka 2017./2018.ak.gadā Akadēmiskā šķīrējtiesā neviens iesniegums nav saņemts, līdz ar to šķīrējtiesas darbība nenotika un lēmumi netika pieņemti.

3.Apstiprināts Senāta lēmumu Nr. 13 ”Par maksas pakalpojumu noteikšanu”, kas stāsies spēkā ar 2018.gada 1.septembri /pielikumā/.

4.Teorijas katedras vadītāja doc. I.IMMEREatskaitījās par Teorijas katedras darbu no 2013./2014. līdz 2017./2018.ak.g. Apstiprināts senāta lēmums Nr. 12, Teorijas katedras darbs atzīts par atbilstošu. /Atskaite un lēmums pielikumā/.

5. Senāts nolēma izsludināt konkursu uz akadēmiskā un vadības personāla amata vietām: divām asociētā profesora amata vietām Slēpošanas katedrā; docenta amata vietu Smagatlētikas katedrā; lektora amata vietu Vieglatlētikas katedrā; Studiju departamenta vadītāja amata vietu un Smagatlētikas katedras vadītāja amata vietu.

6.Apstiprināti akreditēto programmu studiju grafiki profesionālā bakalaura programmā «Sporta zinātne» 2018./2019. ak. gadam Nepilna laika neklātienē, 1.līmeņa profesionālā studiju programmā kvalifikācijā «Sporta veida treneris», Akadēmiskā doktora augstākās izglītības programmā, Profesionālā maģistra augstākās izglītības programmā, profesionālā bakalaura programmā «Fizioterapija».

7. Studiju prorektore prof. A.FERNĀTE prezentējaLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmu attīstības un konsolidācijas plānu, kuru Senāts akceptēja.

8. Studiju prorektore prof. A.FERNĀTEprezentēja 8.2.3. specifiskā atbalsta mērķa “Nodrošināt labāku pārvaldību augstākās izglītības institūcijās”  LSPA projekta „Labākas pārvaldības nodrošināšana Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” darba programmu, kas ir izstrādāta un apstiprināta stratēģiskā partnerībā ar LSPA zinātnisko institūciju pārstāvjiem un LSPA  studējošo  pašpārvaldi.  Senāts akeptēja minēto plānu.

9. Studiju prorektore prof. A.FERNĀTE iepazīstinājaar grozījumiem nolikumā par Bakalaura noslēguma eksāmeniem, kurus Senāts akceptēja.

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv