Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA DOCĒTĀJI TRIUMFĒ NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRĀ HANDBOLĀ
LSPA DOCĒTĀJI TRIUMFĒ NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRĀ HANDBOLĀ Drukāt
Trešdiena, 23 maijs 2018 13:37

IMG 0543 2

22.maijā Akadēmijā jau 6.reizi norisinājās Sporta spēļu katedras Handbola specializācijas studentu rīkotais turnīrs, kas veltīts Latvijas handbola pamatlicēja Nila Graša piemiņai. Mini handbola turnīrā piedalījās gan studentu, gan studenšu komandas, kā arī pasniedzēju komanda. Šogad dalībai pieteicās rekordliels dalībnieku skaits - 10 dāmu un 10 vīru komandas, kas pulcēja vairāk nekā 140 studentus un docētājus.

Gan dāmu, gan vīru komandas spēlēja MINI handbolu. Komandas sadalīja divās apakšgrupās, aizvadot viena apļa turnīru. Katras apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva pusfinālos, lai tālāk cīnītos par iespēju iekļūt lielajā finālā.

Vīru konkurencē 1.vietu izcīnīja DOCĒTĀJU komanda, kurā spēlēja LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, Krišjānis Kuplis, Augusts Blekte, Renārs Līcis, Ingus Reniņš, Rihards Leja, Mārtiņš Čampa.

Godalgotā 2.vieta 1.kursa 2.grupas studentiem no komandas BEZ SMĒRES – Jānis Upenieks, Artjoms Križanovskis, Arvis Zelčs, Reinis Ščerbinskis, Oskars Perevertailo, Ivo Popovs, Roberts Prūsis.

3.vieta 1.kursa 1.grupas puišiem no komandas FĪRĒTĀJI – Jāzeps Groza, Aleksejs Blats, Valters Celms, Egmārs Jubelis, Edgars Lapiņš, Krists Krūmiņš, Kristaps Gailis.

Pārliecinoši no vīriešu A grupas izgāja DOCĒTĀJU komanda ar 4 vinnētām spēlēm no četrām. Attiecīgi ar vienīgo zaudēto spēli pret pasniedzējiem no grupas izgāja 1.kursa komanda BEZ SMĒRES, kas attiecīgi arī finālā spēlēja ar DOCĒTĀJU komandu, kurai atkārtoti piekāpās, izcīnot 2.vietu.

Savukārt B grupā, kā pirmie izgāja PĻAVIŅU PĻĀVĒJI, kas turnīrā ieņēma 4.vietu. Taču ļoti sīva cīņa risinājās starp 1.kursa puišu komandām, kas apakšgrupā ieguva vienādu punktu skaitu. Labākas savstarpējās spēles bija aizvadījusi FĪRĒTĀJU komanda, kas pusfinālā spēlēja ar DOCĒTĀJIEM, ko apspēlēja ar rezultātu 10:3. Spēlē “punkts punktā” uzvarēja komanda FĪRĒTĀJI, ieņemot turnīrā 3.vietu.

Par turnīra uzvarētājām kļuva 1.kursa 4.grupas meitenes no komandas ALL IN, kurā spēlēja – Alena Eldmane, Rolanda Ķīkule, Spīdola Martinsone, Regīna Rudzīte, Jekatarina Romanova, Evelīna Gasūna, Lelde Gasūna.

2.vietu ieguva 2.kursa dāmas no komandas LEGENDARY, kurā spēlēja – Baiba Silicka, Diāna Tanona, Ilva Baltute, Linda Puriņa, Santa Dzene, Anna Popova, Amanda Sorokina.

3.vietu ieguva arī 1.kursa 4.grupas studentes no komandas 5,25 BLONDĪNES -  Aiva Balcere, Anete Pirktiņa, Agnese Prikaza, Elizabete Blūmentāle, Linda Kinca, Kintija Hofmane, Beāte Konrade.

Pārliecinoši no sieviešu C grupas izgāja LEGENDARY komanda ar vinnētām 4 spēlēm no četrām. Attiecīgi šajā apakšgrupā, ar vienīgo zaudēto spēli pret C apakšgrupas LEGENDARY, izgāja KARBONĀDES, kas pusfinālā sastapās ar turnīra uzvarētājām ALL IN, kuras izslēdza 3. kursa KARBONĀDES par cīņu finālā. Komanda LEGENDARY finālspēlē piekāpās jau iepriekš pieminētajām čempionēm ALL IN, iegūstot 2. vietu.

Arī D grupā, ar iegūtajiem maksimālajiem punktiem, izgāja turnīra čempiones ALL IN, viņām sekoja 3.vietas  ieguvējas no tās pašas 1.4.grupas 5,25 BLONDĪNES.  

Par labākajiem spēlētājiem tiesneši atzīta 5,25 BLONDĪNES komandas pārstāvi Aivu Balceri un PĻAVIŅU PĻĀVĒJI spēlētāju Artūru Turiku.

Paralēli turnīram ikvienam bija iespēja veikt sagatavotu stafeti, kurā ātrākie un labākie bija Beāte Beatrise Konrade un Roberts Brikamanis.

APSVEICAM VISUS UZVARĒTĀJUS, VĒLAM PANĀKUMUS GAN SPORTĀ, GAN STUDIJĀS!

Paldies Handbola specializācijas studentiem: Ievai Lapsai, Darjai Saveļjevai, Uldim Zariņam, Iļjam Skopincevam, Edgaram Grīnbergam, Igoram Ignatjevam!

Īpašs paldies LSPA Sporta klubam un Latvijas Treneru tālākizglītības centram par sarūpētājām balvām, kā arī atbalstītājiem Latvijas Handbola federācijai, aktīvās atpūtas centram - AAC, Ķeizarmežam, CopyExpert. Kā arī palīdzīgajām rokām – Andrim Skangalim, Ilzei Āķei–Vīksnei, Kalvim Ciekuram.

Informāciju sagatavoja:
turnīra organizatore, LSPA Handbola specializācijas 3.kursā studējošā
Elīna Mārtiņa, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  
Foto: Valda Balanda, Ilze Āķe-Vīksne

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv