Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LATVIJAS OLIMPISKĀS VIENĪBAS 2011.gada sezonas sastāvs vasaras sporta veidos
LATVIJAS OLIMPISKĀS VIENĪBAS 2011.gada sezonas sastāvs vasaras sporta veidos Drukāt
Pirmdiena, 17 janvāris 2011 14:26

2010.gada 10.decembrī Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce izvērtēja vasaras sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītājā vasarā un nosauca LOV „Londonas 2012” –”A”, „B” un jaunatnes sastāvus 2011.gadam.

LOV sastāvos tika uzņemti 11 sporta veidu 60 pārstāvji, kuri bija ieņēmuši augstas vietas pasaules rangu tabulās attiecīgajā sporta veidā vai izpildījuši LOV atlases kritērijus 2010.gada sacensību sezonā.

„Londona 2012”- A sastāvs (17 sportisti):

  • cīņa – Anastasija Grigorjeva;
  • džudo – Jevgeņijs Borodavko, Deniss Kozlovs, VLADIMIRS  OSNAČS-  LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 3.st.g. students;
  • smaiļošana – Krists Straume, ALEKSEJS  RUMJANCEVS-  LSPA 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas 1.st.g. students;
  • svarcelšana VIKTORS  ŠČERBATIHS LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 2.st.g. students;
  • vieglatlētika – Ineta Radeviča, MĀRIS  URTĀNS – LSPA 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas 1.st.g. students; Ainārs Kovals, VADIMS  VASIĻEVSKIS- LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 2.st.g. students;
  • vingrošanaJEVGEŅIJS  SAPROŅENKO -  LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 2.st.g. students;
  • modernā pieccīņaJEĻENA  RUBĻEVSKA- LSPA absolvente; 
  • pludmales v/b - MĀRTIŅŠ  PĻAVIŅŠ- LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 2.st.g. students , Jānis Šmēdiņš;
  • riteņbraukšana-bmx – Māris Štrombergs, Artūrs Matisons;

„Londona 2012”- B sastāvs (22 sportisti):

  • airēšana LAURIS  ŠĪRE -  LSPA 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas 1.st.g. students, Dairis Adamaitis;
  • bokssARTJOMS RAMLAVS – LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 3.st.g. students;
  • cīņaLAURA  SKUJIŅA – LSPA 1.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas 2.st.g. students;
  • džudo – Aigars Mīlenbergs, EVIJA  PUĶĪTE -  LSPA 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas 1.st.g. studente;
  • modernā pieccīņaDENISS  ČERKOVSKIS – LSPA profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmas 1.st.g. students;
  • vingrošanaDMITRIJS  TREFILOVS – LSPA 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas 2.st.g. students.
  • pludmales v/b – Aleksandrs Samoilovs, Ruslans Sorokins, Inguna Minusa, INESE JURSONE - LSPA absolvente;
  • riteņbraukšana-bmx – Edžus Treimanis, Kristers Lejiņš;
  • svarcelšana – Artūrs Plēsnieks;
  • vieglatlētika – Sinta Ozoliņa-Kovala, Zigismunds Sirmais, Līna Mūze, Madara Palameika, Aiga Grabuste, Jānis Leitis, Igors Sokolovs;
 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv