Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes STARPTAUTISKI AUGSTS NOVĒRTĒJUMS LSPA STUDENTU PĒTNIECISKAJIEM DARBIEM BIOMEHĀNIKĀ
STARPTAUTISKI AUGSTS NOVĒRTĒJUMS LSPA STUDENTU PĒTNIECISKAJIEM DARBIEM BIOMEHĀNIKĀ Drukāt
Ceturtdiena, 11 maijs 2017 10:08

Raivo Davis RUMLSPA studiju programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studenti - Raivo Saulgriezis (šā gada Latvijas čempions 10 000 metru soļojumā) un Dāvis Dzenis, Bukarestē (Rumānija) saņēmuši starptautisku atzinību no sporta zinātnes ekspertiem par biomehānikā veiktajiem pētījumiem šosejas riteņbraukšanā un sporta soļošanā.

LSPA studenti,  no 4. līdz 6.maijam, piedalījās Starptautiskās Universitāšu sporta federācijas (FISU) un Starptautiskās Fiziskā audzināšanas un sporta universitāšu asociācijas (UNEFS) 7. starptautiskajā studentu un jauno zinātnieku konferencē  „Augstskolu sports: nācijas veselība un labklājība” (UNIVERSITY SPORT: HEALTH AND PROSPERITY OF THE NATION), kuru šogad organizēja Rumānijas Nacionālā fiziskās audzināšanas un sporta universitāte.

Konferences laikā D.Dzenis prezentēja savu pilotpētijumu trenera kvalifikācijā “Pedalēšanas tempa optimizācija šosejas riteņbraucējiem”, bet R.Saulgriezis uzstājās ar darba “Soļu garuma un soļu biežuma optimizācija” prezentāciju.

Konferenci apmeklēja vairāk nekā 70 jaunie zinātnieki un studenti no 9 valstīm - Latvijas Rumānijas, Bulgārijas, Ukrainas, Armēnija, Moldovas, Krievijas, Kazahstānas un Tadžikistānas.

Kā norādīja Dzenis: “Konferences apmeklējums bija lieliska pieredze! Varējām nodibināt jaunus kontaktus un iepazīties ar citu valstu studentiem, kuri tāpat kā mēs studē sporta zinātnes virzienus, kā arī iepazīt citu sporta augstskolu studentu aktualitātes un studiju programmas.”

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Raivo S 2017

Dāvis Dz 2017

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv