Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes Latvijas čempionāts un Latvijas kausa izcīņas 5. posms svarbumbu celšanā
Latvijas čempionāts un Latvijas kausa izcīņas 5. posms svarbumbu celšanā Drukāt
Otrdiena, 04 janvāris 2011 09:44

2010. gada 19. decembrī Nacionālo bruņoto spēku sporta klubā notika Latvijas čempionāts svarbumbu celšanā, kas vienlaicīgi bija arī noslēdzošais 5. posms Latvijas kausa izcīņas kopvērtējumam. Ļoti veiksmīgi startēja LSPA komanda, kuras dalībnieki šajās sacensībās spēja izcīnīt 5 godalgotās vietas!
Par Latvijas Republikas vicečempioniem kļuva Toms Jansons un Ritvars Noviks, savukārt Jurģis Markovs, Alvis Makejevs un Anita Šķēle spēja aizcīnīties līdz godalgotajai 3. vietai.
Stafetē 8 komandu konkurencē LSPA komanda ilgi atradās 3.vietā, taču pašās stafetes izskaņā sīvā konkurencē piekāpās sporta kluba „Ventspils Atlants” sportistiem un finišēja dalītā 4.-5.vietā. Kopsummā stafetes laikā LSPA komandas dalībnieki divas 24 kg smagās svarbumbas uzgrūda 190 reizes, kas ir jauns LSPA rekords.
Veiksmīgam mūsu sportistu startam neizpalika arī kopējais komandas rezultāts. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 9 komandas un visiem par lielu pārsteigumu LSPA komanda ierindojās 3. vietā!

LSPA komanda Latvijas kausa izcīņas sacensībās piedalījās 4 no 5 posmiem un 12 komandu konkurencē kopvērtējumā ierindojās 6.vietā. Kopvērtējumā atsevišķās svara kategorijās Toms Jansons un Alvis Makejevs ieguva 2. vietas.

LSPA komandas dalībnieku individuālie rezultāti:

Sv. kateg. līdz 68kg – 3. vieta: Anita ŠĶĒLE

Rezultāts ar 12 kg svarbumbu: Raušana – 107 reizes (LSPA rekords)
Summa – 53,5 punkti (LSPA rekords)

Sv. kateg. līdz 68kg – 5. vieta: Vidvuds VIMBSONS

Rezultāts ar 24 kg svarbumbām: Grūšana – 19 reizes, Raušana – 87 reizes
Summa – 62,5 punkti

Sv. kateg. līdz 73kg – 2. vieta: Toms JANSONS

Rezultāts ar 24 kg svarbumbām: Grūšana – 74 reizes (LSPA rekords)

apsveic studentus ar veiksmīgu startu
Latvijas čempionātā un Latvijas kausa izcīņas 5. posmā svarbumbu celšanā, kā arī pateicas LSPA Sporta klubam par sniegto palīdzību!