10 LSPA FITNESA SPECIĀLISTI NO RĪTIEM PALĪDZ MOSTIES TELEVĪZIJAS SKATĪTĀJIEM Drukāt
Ceturtdiena, 19 janvāris 2017 12:42

Sasa Zelta RiekstiSākot no 18.janvāra, katru darba dienas rītu desmit Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) fitnesa speciālisti piedalās Sportacentrs.com TV piedāvātajā rīta vingrošanas šovā, kurā skatītājiem tiek piedāvāta iespēja mosties ar aktīvu rīta vingrinājumu kompleksa veikšanu.

Pateicoties aktīvai LSPA fitnesa ekspertes, Dr.paed. Aleksandras ČUPRIKAS iesaistei projektā, rīta vingrošanas kompleksus Sportacentrs.com TV sagatavoja un filmēšanā piedalījās ne tikai Aleksandra, bet arī LSPA programmā “Sporta zinātne” studējošie fitnesa speciālisti Rebeka GABRĀNE, Jānis LAIZĀNS, Beāte BANGERE, Jānis GRUNDBERGS, Anna VASIĻJEVA, Diāna CIMERMANE, Linda JAKOVELE, programmā “Fizioterapija” studējošais Reinis GARKALNS un arī Akadēmijas absolvents Agris PIKŠENS.

Sportacentrs.com TV kanālā tiek demonstrēti rīta vingrojumu kompleksi, kas ļauj mosties aktīvi, vingrot un padarīt dienu enerģiskāku. Katru darba dienas rītu mūsu speciālisti piedāvā vingrinājumus atsevišķām muskuļu grupām.

Rīta vingrošanas raidījumus demonstrē katru darba dienas rītu plkst. 6.30, 7.30 un 8.30. Līdz ar to katrs vingrot gribētājs var izvēlēties sev ērtāko ētera laiku, lai mostos enerģiski. Pie rīta vingrošanas vadītājiem var pieteikties arī uz individuālām nodarbībām. Sīkāka informācija katras rīta vingrošanas video sākumā. Ja mosties vēlāk, vai vēlies vingrot vakarā, meklē konkrētās rīta vingrošanas video Sportacentrs.com portāla sadaļā “Vingro kopā ar Zelta rieksts”.

Vingro katru darba dienas rītu plkst. 6.30, 7.30 vai 8.30.

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv