Uz sākumu Jaunumi Studentiem LĪDZ 1.OKTOBRIM LSPA STUDENTI–SPORTISTI AICINĀTI PIETEIKTIES LSFP STIPENDIJĀM
LĪDZ 1.OKTOBRIM LSPA STUDENTI–SPORTISTI AICINĀTI PIETEIKTIES LSFP STIPENDIJĀM Drukāt
Pirmdiena, 12 septembris 2016 09:49

sssss

Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) izsludinājusi ikgadējo studentu-sportistu pieteikšanos Sporta stipendijām ar mērķi sekmēt studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot sportu ar studijām. Pieteikšanās notiek līdz 1. oktobrim.

Stipendijām var pieteikties sportisti – Latvijas izlašu dalībnieki, kuri sekmīgi studē Latvijā akreditētā augstākās izglītības iestādē. Katrs pretendents, sekmīgi studējot, var saņemt stipendiju ne vairāk kā divu mācību programmu (pirmā līmeņa vai bakalaura un maģistra) studiju laikā. Doktorantūras studenti tiek vērtēti atsevišķi.

Stipendija tiek piešķirta uz vienu studiju gadu. Piešķirtais stipendijas apjoms atkarīgs no valsts budžeta programmā šim nolūkam paredzētajiem līdzekļiem, bet ne vairāk kā 1500 EUR vienam studentam par vienu studiju gadu. Stipendija ir izmantojama pretendentu akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem jāiesniedz:

1. pieteikuma veidlapa;

2. augstākās izglītības iestādes apliecināts sekmju izraksts par iepriekšējo mācību gadu vai izziņa no augstākās mācību iestādes. Pretendentiem, kuri uzsāk studijas jebkura līmeņa 1. kursā (sekmju izrakstā vai izziņā ir jābūt norādītam, kad students uzsācis mācības 1. kursā);

3. attiecīgās sporta veida federācijas apliecināts labāko sportisko sasniegumu saraksts no 2015. gada 1. septembra līdz 2016. gada 31. augustam (uz veidlapas).

Dokumenti līdz 1. oktobrim jāatsūta uz e-pastu lsfp lsfp.lv un dokumentu parakstītie oriģināli jāiesniedz vai jātsūta uz LSFP biroju Grostonas ielā 6B, Rīgā, LV-1013.

Konkursa nolikums

Sporta stipendiju konkursa komisija:
Santa Roze (IZM Sporta departamenta vecākā eksperte)
Marita Vilciņa (LOV sporta speciāliste)
Andris Lupiks (LOK sporta direktors)
Agita Ābele (LASS prezidente) - komisijas vadītāja
Māris Liepiņš (LSFP valdes loceklis)
Ilvis Pētersons (LSFP valdes loceklis)
Egils Puriņš (LSFP ģenerālsekretārs)

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv