LSPA STUDENTE LAURA PETROVIČA: STIPRO SKRĒJIENS MAN IZBEIDZĀS PIE 19.ŠĶĒRŠĻA Drukāt
Sestdiena, 10 maijs 2014 17:52

Stipro Skrejiens 5 Laura PeKā jau katru gadu, arī šoreiz Stipro Skrējienu aizvadīju individuāli. Šogad tas bija patiešām nežēlīgs laika apstākļu ziņā- vējš, lietus, krusa, zema temperatūra, un tas man izbeidzās pie 19.šķēršļa (4 km līdz trases beigām), jo atsalums kāju un roku pirkstos, kā arī krampji ņēma virsroku.  Gribējās padoties ātrāk, bet domāju – nē, tā nevar, kāpēc tad es te vispār esmu, un iepriekšējos gados vienmēr izturēju un tiku līdz galam... Bet tie, kas tajā brīdī to nepiedzīvoja - iespējams arī nesapratīs, cik ļoti liela cīņa tā bija katram pašam ar sevi. 

Tikai tad, kad cilvēki no malas sāk jautāt: "Varbūt tālāk labāk neturpini?", galvā sāk parādīties domas - bet ko teiks ģimene un draugi, kurus tobrīd nekur neredzēju? Savā ziņā gribēju saņemt atļauju no viņu puses - neturpināt (bet kā izrādījās, tad tie jau labu laiku domājuši - kaut man pietiktu prāts izstāties un nesaldēties). Punktu pielika tas, ka turpat līdzās redzēju, kā meitene vispār vairs nevar paiet un pēc viņas brauc ātrie. Tad nu sapratu - VISS, es to piedzīvot negribu un tas nav tā vērts. Sazvanījos ar savējiem, gaidīju sausas drēbes. Kad sagaidīju, tad mamma rāva drēbes nost, jo pati savus pirkstus vispār vairs nejutu un knapi varēju parunāt, lūpas zilas. Tiku līdz mašīnai, ar trīcošām rokām dzēru karstu kafiju, zāles pret krampjiem un uzreiz devāmies mājās.  

Pamazām sasilu un sāku domāt: „Bet es tak varēju arī saņemties un noskriet līdz galam...” Tomēr sapratu, ka izstājos, jo tiešām vairs nevarēju, ka nav ko nožēlot un nevaru sevi vainot. Galu galā manā kontā jau ir 5 iepriekšējie skrējieni, kuros pierādīju sev, ka es to varu!

Nākamgad noteikti reģistrēšos, bet attiecīgajā dienā izvērtēšu, vai laiks ārā būs atbilstošs, jo tādas sajūtas piedzīvot vairs negribētos.  

Malači visi pārējie, kas izturēja līdz galam. Apsveicu un lepojos!

 Par Stipru Latviju! 

LSPA Sporta kluba metodiķe, 4.kursa studente
Laura Petroviča

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv