Starptautiskā zinātniskā konference "Environmental and Climate Technologies" 15.-16. oktobrī, Kronvalda bulvārī 1, Rīgā. Drukāt
Pirmdiena, 16 septembris 2013 13:47

Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts ielūdz Jūs uz ikgadējo starptautisko zinātnisko konferenci "Environmental and Climate Technologies" 15.-16. oktobrī, Kronvalda bulvārī 1, Rīgā.  

Konference ikgadu vienuviet pulcē zinātniekus no dažādām Eiropas valstīm, lai viecinātu pieredzes apmaiņu jaunāko pētījumu jomā. Pielikumā pievienojam konferences programmu. Vairāk informācijas par konferencei mājaslapā www.videszinatne.lv.  

Dalības maksa klausītājiem ir 50 Euro. Dalības maksā iekļauts apmeklējums visām sesijām, kā arī konferences materiāli un kafijas pauzes. Konferences oficiālā valoda- angļu valoda. 

Lai pieteiktos dalībai konferencē, nepieciešams sūtīt savu kontaktinformāciju uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pieteikšanās līdz 1.oktobrim. 

Mājaslapa | Programma

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv