LSPA

JaunumiGRĀMATA "PATIESĀ UZVARA: TRENĒTIES UN TRENĒT"

Drukāt

patiesa-uzvara

LSPA Sporta kapelānu serviss sadarbībā ar biedrību "Uzvara, kas iedvesmo" piedāvā iespēju dāvanā saņemt grāmatu "Patiesā uzvara: trenēties un trenēt".

Grāmatā ir trīs daļas: Jaunā Derība jaunajā tulkojumā, 32 sportā iesaistītu cilvēku, tajā skaitā LSPA absolventu, dzīvesstāsti par uzticēšanos Jēzum Kristum, kā arī palīgmateriāli, kas palīdz saprast, kā garīgi attīstīties sportā un ārpus tā.

Grāmata ir īpašs Latvijas simtgades izdevums, tādēļ netiek pārdota, bet dāvināta. Ikviens interesents to var saņemt LSPA bibliotēkā (A korpusa 5. stāvā) vai LSPA kapelā (B korpusa pagrabstāvā).

 

VĪRU PĒCPUSDIENA KOPĀ AR ARTŪRU IRBI

Drukāt

PAMATI

 

AGAPE STUDENTI AICINA UZ BALLĪTI DEBESU STILĀ

Drukāt

Darit Jezu zinamu

 

Konference "Kristus mācekļi sporta pasaulē"

Drukāt

Kristus macekli sporta sadraudziba Saldu 2018 plakats

 

Aicinām piedalīties tautas lūgšanu sapulcē

Drukāt

Vispareizākā attieksme pret Dievu ir Viņu SLAVĒT un PIELŪGT - atzīt VIŅU PAR VISSVĒTĀKO BRĪNUMU!!! Prakse, nevis teoretizēšana pietuvina cilvēku Dievam, tādēļ aicinām Tevi pievienoties Radītāja pielūgsmē un slavēšanā, vienoties lūgšanās par mūsu valsti Latviju un tās iedzīvotājiem!

1080x1920

 
1 lapa no 5

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv