Uz sākumu Jaunumi

Aktualitātes

PAR LSPA REKTORU IEVĒLĒTS PROFESORS JURIS GRANTS

Drukāt

Grants Juris 04122018 24.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA)  Satversmes sapulce par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru (Dr.paed.), profesoru Juri Grantu.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORAM GRANTAM PIEŠĶIR JOZEFA PILSUDSKA VARŠAVAS FIZISKĀS IZGLĪTĪBAS UNIVERSITĀTES GODA DOKTORA NOSAUKUMU

Drukāt

DSC02140Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zinātņu prorektors, profesors Juris Grants, 29.novembrī, apmeklēja Polijas Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāti, kur viņam piešķirts Universitātes goda doktora nosaukums un svinīgā ceremonijā pasniegts Goda doktora diploms.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIESAISTĪJUSI EIROPAS SOCIĀLĀ FONDA LĪDZEKĻUS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA STIPRINĀŠANAI VESELĪBAS APRŪPĒ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds kv

 

Eiropas Socialais fonds

2018.gada novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “LSPA personāla stiprināšana „Veselības aprūpes” jomā”, ar mērķi Augstskolai piesaistīt jaunus mācībspēkus un pilnveidot esošā akadēmiskā personāla kvalifikāciju.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PIEDALĀS BRĪVĪBAS CĪŅĀS KRITUŠO KADETU PIEMIŅAS PELDĒJUMĀ

Drukāt

46498039 665462997181389 7619321547026595840 o

Arī šogad Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA), ar 14 stundu ilgu peldējumu, pieminēja 14 Brīvības cīņās kritušos kadetus. Peldējumā piedalījās arī astoņi LSPA studenti, kuri kopīgi pieveica 4,9 km garu distanci.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS BĒRNU UN JAUNIEŠU INVALĪDU SPORTA FEDERĀCIJA PATEICAS LSPA STUDENTIEM PAR DARBU SPORTA FESTIVĀLA

Drukāt

IMG 20181114 11334614.novembrī Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF), “Elektrum” Olimpiskajā sporta centrā, rīkoja 8. sporta festivālu bērniem un jauniešiem ar invaliditāti „Nāc un sporto sev par prieku!”, kurā aktīvi līdzdarbojās teju 100 LSPA veselības aprūpes un sporta zinātnes studiju programmu studenti un docētāji.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DŽUDISTS ABULFAZS NASIROVS UZVAR STARPTAUTISKĀ DŽUDO TURNĪRĀ „RĪGAS KAUSS”

Drukāt

FB IMG 1543265633905 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija sveic mūsu 4.kursa studējošo Abulfazu Nasirovu ar izcīnīto uzvaru starptautiskajā džudo turnīrā „Rīgas kauss 2018”, kas 24.novembrī notika par godu Latvijas Džudo federācijas 45.gadu jubilejai. Abulfazs, svara kategorijā līdz 81 kg, izcīnīja 1.vietu, uzvarot 3 cīņās ar sportistiem no Lietuvas, Latvijas un Norvēģijas. 

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOME AR STIPENDIJĀM ATBALSTĪS 17 LSPA STUDĒJOŠOS SPORTISTUS

Drukāt

LSFP 2018 Arturs Pavlovs 24 of 50 tikai LSPA studenti m
Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) šā gada Sporta stipendiju konkursā izraudzījusies 38 Latvijā studējošus augstas klases sportistus, kuri šajā studiju gadā saņems stipendijas akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai. Kopumā stipendiju komisija saņēma 63 studējošo sportistu pieteikumus.Starp stipendiātiem ir 17 LSPA studējošie sportisti, tai skaitā Olimpisko spēļu sudraba un bronzas medaļu ieguvēji kamaniņu sportā – Andris un Juris Šici, kā arī viens no vadošajiem Latvijas šorttrekistiem Roberto Puķītis.

Lasīt tālāk...
 

Sporta klubs „SportLat” aicina LSPA studentus pieteikties brīvprātīgā darbam

Drukāt

LSPA studējošie aicināti piedalīties biedrības Sporta kluba „SportLat” organizētā Rīgas pirmsskolas izglītības iestāžu sporta dienas pasākuma norises nodrošināšanā 28.novembrī, Olimpiskajā sporta centrā, Grostonas iela 6B, Rīga, no plkst. 9.00-12.30.

Lasīt tālāk...
 

PIRMO REIZI LATVIJAS TELPU ORIENTĒŠANĀS KAUSS NOTIKS ARĪ LSPA. PIEDALIES - NEAPMALDIES!

Drukāt

ATLAIDE28. oktobrī Rīgā sācies ikgadējais “Latvijas Telpu orientēšanās kauss”. Aktīva dzīvesveida piekritējiem tiek piedāvāti līdz šim nepieredzēti kontrasti – orientēšanās labirinti leģendārās rūpnīcās, greznās pilīs, kā arī LSPA telpās (2.decembris). LSPA studentiem un personālam iespēja piedalīties visos sešos sacensību posmos ar 50% atlaidi – 3.50 eiro par sacensību posmu!

Lasīt tālāk...
 

DARBAM LSPA MEKLĒ INFORMĀCIJAS SISTĒMU UZTURĒTĀJU. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 23.NOVEMBRIM

Drukāt

Vakance mlLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina savai komandai pievienoties informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) speciālistu - Akadēmijas informācijas sistēmu uzturētāju. Kandidātam nepieciešama profesionālā izglītība IKT jomā, kā arī interese un zināšanas par IT sistēmām. Motivācijas vēstule un CV, ar norādi “Informācijas sistēmu uzturētājs”, līdz šā gada 23.novembrim, sūtīt e-pastā:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Tālrunis uzziņām: 67543431.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 109
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv