Aktualitātes
Uz sākumu Aktualitātes

Aktualitātes

 

Saeimas priekšsēdētāja aicina augstskolu absolventus pieteikties praksei Vācijas parlamentā

Drukāt

Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa aicina Latvijas augstskolu absolventus pieteikties Starptautiskajai parlamentu stipendiju programmai. Tās ietvaros jaunieši no Latvijas 15 nedēļas varēs līdzdarboties Vācijas Bundestāga deputātu birojos, iepazīstot parlamenta darbu, politisko lēmumu pieņemšanas mehānismu un sabiedrisko dzīvi Vācijā.

„Latvijai un Vācijai ir izveidojusies laba sadarbība parlamentārās stipendiju programmas ietvaros. Abu valstu parlamenti dod iespēju otras valsts jauniešiem iepazīt deputātu darbu, politiskos procesus un citas valsts dzīvi. Tā jau gandrīz divdesmit gadus ir lieliska pieredze Latvijas jauniešiem, un šogad Vācijas parlaments izsludinājis jaunu pretendentu atlasi. Aicinu jauniešus ar labām vācu valodas zināšanām un interesi par politiku izmantot šo lielisko iespēju,” norāda Saeimas priekšsēdētāja.

Lasīt tālāk...
 

2011.gada Pasaules čempionātā hokejā ar bumbu (bendijs), kas norisinājās Kazaņā (Krievija) 22.01.-30.01.2011.

Drukāt

Latvijas izlase trenera Eduarda Odiņa vadībā izcīnīja bronzas medaļas „B” grupā .

Piekāpjoties tikai Baltkrievijai un Kanādai, kas ir galvenie kandidāti startam „A” grupā, Latvijas izlase paspēja Ungāriju ar rezultātu 4:3 un Nīderlandi ar 3:2.

Par labāko uzbrucēju pasaules čempionātā „B” grupā tika atzīsts Latvijas izlases hokejists, LSPA maģistrants Romāns Glazkovs.

2010-09-19_2010_0918_883

Lasīt tālāk...
 

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 04. – 05.02.2011., RSM

Drukāt

Nedēļas nogalē tika aizvadīts Rīgas pilsētas čempionāts vieglatlētikā un tajā startēja arī vairāki LPSA studenti.

Rīgas čempiona titulu izcīnīja studenti:
kārtslēkšanā Mareks ĀRENTS,
lodes grūšanā Oskars VAISJŪNS,
800m skrējienā Jolanta LIEPIŅA.

Vairāki studenti bija uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena.

Lasīt tālāk...
 

BIGBANK KULDLIIGA (Zelta līga) 2011, 2.posma sacensības vieglatlētikā TALLINA (Igaunija) 03.02.2011.

Drukāt

Arī Igaunijas Zelta līgas 2.posmā Tallinā startēja 3 LSPA studenti. Veiksmīgākais bija lodes grūdējs LSPA prof.progr.1.st.g. students Māris URTĀNS, kurš jau pirmajā mēģinājumā lodi aizgrūda 19,63m tālu. Tas ir par 3cm tuvāk nekā 1.posmā sasniegtais rezultāts. Šoreiz sportistam tika ieskaitīti 3 mēģinājumi – pirmais, ceturtais un piektais. 19,63m tālais lodes raidījums sportistam deva 1.vietu.

Lasīt tālāk...
 

Ziemas nometne Rekreācijas speciālists (1.,2.,3. st.g.) un Aktīvā tūrisma menedžeris (4.,5.st.g.) kvalifikāciju studentiem

Drukāt

Studiju kursa „Ziemas āra aktivitātes” ietvaros Rekreācijas speciālists 1.,2.,3. st.g. un Aktīvā tūrisma menedžeris 4.,5.st.g. studenti laikā no 28.01.-30.01.2011.g. piedalījās ziemas nometnē Ērgļos.

Nometnes programmā katrā dienā bija iekļautas dažādas ziemas aktivitātes, studējošo un docētāju pieredzes apmaiņa (dalība pasākumos,  studiju apmaiņas programmās un projektos). Nometnē piedalījās arī viesi no Polijas –J. Pilsudska Varšavas Universitātes Bialo Podlaskas filiāles docētāji.

28. janvārī, pēc ierašanās Ērgļos, iekārtošanās istabiņās un pusdienām, devāmies slēpošanas pārgājienā Ērgļi -„Braki” (rakstnieka R.Blaumaņa memoriālais muzejs)  - Ērgļi, kuru organizēja un vadīja 4.st.g. studenti Valdis Skurstenis, Māra Valdmane, Marija Ševčenko un Agnese Šķestere.

img1

Lasīt tālāk...
 

LSPA students, džudists Andrejs Magers izcīnīja bronzas medaļu Pasaules kausā Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi.

Drukāt

Pirmajā cīņā svara kategorijā līdz 60 kg viņš guva uzvaru par Krievijas pārstāvi Muradu Abdualjevu, bet nākamajā cīņā zaudēja Ilgaram Muškiejevam no Azerbaidžānas. Gandarījumu turnīrā mūsu džudists uzvarēja Armēnijas sportistu Goru Harutjunjanu, bet cīņā par bronzas medaļu ar diviem waza-ari paņēmieniem pārspēja turnīra mājinieku, gruzīnu Paatu Merebašvili.

Šī ir pirmā Andreja Magera medaļa pieaugušo pasaules kausos, līdz šim viņš ir izcīnījis piektās vietas pasaules kausos Tallinā (2009. gada jūnijā) un Romā (2010. gada oktobrī). Apsveicam Andreju un vēlam vēl lielākus panākumus nākotnē!

Mager_bronza2011_small

Informāciju sagatavoja docets A.Pimenovs

   

Par fotografēšanās 5.kursa izlaiduma foto albumam

Drukāt

God. docētāji un 5.kursa studenti!

Fotografēšanās 5.kursa izlaiduma foto albumam notiks

no š.g. 7.februāra  līdz  1.martam

darba dienās plkst. 10.00 – 15.00

foto salonā Brīvības gatvē  205

(sabiedriskā transporta pietura „VEF Kultūras pils”)

Vēlams neatlikt fotografēšanos uz pēdējo nedēļu!

Dekanāts

 

PADOMNIEKU KONVENTA SĒDE

Drukāt

Š.g. 28.janvārī akadēmijā notika LSPA Padomnieku konventa sēde, kas tā priekšsēdētāja, bijušā LR ārlietu ministra, šobrīd Latvijas vēstnieka NATO, LSPA 1985.gada absolventa Māra Riekstiņa vadībā apsprieda aktuālākos ar akadēmijas dzīvi saistītos jautājumus.

2011.gada 6.septembrī LSPA svinēs savas pastāvēšanas 90 gadadienu un šī gada laikā visi pasākumi augstskolā norisināsies kā veltījums šim nozīmīgajam notikumam.

Akadēmija ir  Latvijā vienīgā sportā specializētā augstākā mācību iestāde, bet tās docētāji, studenti, darbinieki un arī absolventi šodien un agrāk vienmēr ir bijuši savas augstskolas patrioti, kuri ikdienā pielieto studiju laikā iegūtās un praktiskajā darbībā pilnveidotās zināšanas, prasmes un iemaņas, neatkarīgi no savas darbības sfēras.

Padomnieku konventa šī brīža aktualitāte ir piedalīties LSPA 90 gadu jubilejai veltīto zinātnisko, sporta un svinīgo pasākumu vadības un organizatorisko jautājumu sekmēšanā, konsultāšanā, tādejādi popularizējot Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju Latvijā un pasaulē.

Konvents_viesi

Lasīt tālāk...
 
98 lapa no 104
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Virma, Zelma, Zemgus

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv