Uz sākumu Aktualitātes

Aktualitātes

LSPA FLORBOLA KOMANDA IZCĪNA LATVIJAS UNIVERSIĀDES ČEMPIONA TITULU

Drukāt

1vieta LSPA

9.decembrī, Olimpiskajā centrā “Elektrum”, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) florbola komanda izcīnīja ZELTA medaļas Latvijas 28. Universiādes florbola turnīrā. LSPA komandas puiši spraigā un principiālā cīņā ar Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) florbolistiem izcīnīja uzvaru un triumfēja finālā, bet Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) komanda izcīnīja bronzas godalgas.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTU UN PASNIEDZĒJU DRAUDZĪBAS SPĒLE FUTBOLĀ JAU 18.DECEMBRA VAKARĀ. GAIDĪTI LĪDZJUTĒJI!

Drukāt

soccer genericLSPA Sporta spēļu katedra aizsāk jaunu Ziemassvētku tradīciju, organizējot draudzības spēli futbolā starp docētājiem un studentiem. SPĒLES SĀKUMS 18.DECEMBRĪ, PULKSTEN 21.00. Spēle notiks Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) B-korpusa sporta spēļu zālē. Uz spēli tiek aicināti visi komandu un spēlētāju līdzjutēji.

Lasīt tālāk...
 

ARĪ ŠOGAD LSPA KOMANDA UZVAR STUDENTU FRISBIJA ČEMPIONĀTĀ

Drukāt

Frisbijs 2017

Desmitajā Latvijas studentu frisbija čempionātā, kas norisinājās 2. un 3. decembrī Kocēnu sporta namā, jauktajā grupā, uzvaru izcīnījusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) komanda, kas finālā, ar 12:7, apspēlēja Rīgas Tehnisko universitāti (RTU).  

LSPA komandā spēlēja- Ģirts ZAĶIS (Kapteinis), Roberts RAZMINOVIČS, Pēteris PUTNIŅŠ, Toms ĀBELTIŅŠ, Dzintars BEIKULIS, Elīna KRŪMIŅA, Laura SĀMIETE un Jekaterina ANDREJEVA.

Lasīt tālāk...
 

IZM SPORTA DEPARTAMENTA DIREKTORS EDGARS SEVERS TIEKAS AR LSPA STUDENTIEM

Drukāt

edgars-severs-sportazinas-696x4646.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 4.kursa studenti, kvalifikācijā „Vadītājs sporta jomā”, tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas valsts sekretāra vietnieku – Sporta departamenta direktoru Edgaru SEVERU, kurš studiju kursa "Sporta organizāciju vadīšana" ietvaros studējošos iepazīstināja ar Valsts lomu sporta nozares pārvaldībā, kā arī valsts īstenotās sporta politikas mērķiem un uzdevumiem.

Lasīt tālāk...
 

EIROPAS SPORTA UN NODARBINĀTĪBAS OBSERVATORIJAS ĢENERĀLAJĀ ASAMBLEJĀ DISKUTĒ PAR SPORTA SPECIĀLISTU SAGATAVOŠANU UN NODARBINĀTĪBU EIROPĀ

Drukāt

DPuCitKW0AA9QUN

LSPA Zinātņu prorektors, profesors Juris GRANTS Lionā (Francija), no 27. - 29.novembrim, piedalījies Eiropas Sporta un nodarbinātības observatorijas (EOSE) biedru seminārā un ģenerālās asamblejas sēdē, kurā piedalījās 40 dalībnieki no 19 Eiropas Savienības valstīm. Asamblejā apspriesti jautājumi par Eiropas sporta speciālistu sagatavošanu un vietu darba tirgū, plaši diskutēts par saiknes nostiprināšanu starp izglītību un nodarbinātību sportā, kā arī sportistu duālās karjeras iespējām Eiropā, tai skaitā Latvijā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA AICINA PIETEIKTIES C KATEGORIJAS TRENERA MĀCĪBĀM FITNESĀ

Drukāt

C-macibas ml 2

C-macibas 2018

Līdz 5.janvārim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), profesionālās pilnveides un mūžizglītības programmu paplašināšanas ietvaros,aicina pieteikties mācībām profesionālās pilnveides izglītības programmā “PAMATZINĀŠANAS SPORTA TRENERA „C” KATEGORIJAS SERTIFIKĀTA IEGŪŠANAI” ar ievirzi FITNESĀ. Mācības plānots uzsākt 2018.gada 8.janvārī.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROFESORU PADOME PĀRVĒL TRĪS PROFESORUS

Drukāt

IMG 8402 m

30.novembrī LSPA Profesoru padome izvērtēja trīs docētāju akadēmisko darbu un, konkursa kārtībā, atkārtoti par profesoriem ievēlēja Uldi GRĀVĪTI Sporta spēļu katedrā, Rasmu JANSONI Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedrā un Juri GRANTU Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedrā.

Apsveicam kolēģus un veiksmi darbos!

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTS ROBERTS LEJNIEKS LABĀKAIS ZOLĪTES SPĒLMANIS STUDENTU VIDŪ

Drukāt

24129532 1153984318066899 6507137363468621575 nNoslēdzies 3. Latvijas atklātais čempionāts zolītē studentiem. 25.novembrī Rīgas Stradiņa universitātē notikušajā Latvijas studentu zolītes čempionātā pirmo vietu izcīnījis LSPA fizioterapijas 4.kursa students Roberts LEJNIEKS. Čempionātā piedalījās 27 studenti no 9 Latvijas augstskolām, tostarp viens doktorants un arī trīs dāmas.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTU ZIEMASSVĒTKU BALLE JAU ŠODIEN! TIEKAMIES!

Drukāt

winterballfifthfinal 3Vai jūti kā pie loga klauvē gada brīnumainākais laiks? Jau pavisam drīz mēs to ieskandināsim arī LSPA telpās, un kopā baudīsim patīkamu Ziemassvētku noskaņu! Akadēmijas Ziemassvētku balle ‘’Winter Wonderland” notiks 21.decembrī, LSPA Sporta spēļu zālē, kas atrodas A-korpusā. Ieeja no pulksten 21.00, balles sākums - 22.00.

Lasīt tālāk...
 

VISI TRĪS "GADA SPORTA SKOLOTĀJS 2017" NOMINANTI IR LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS ABSOLVENTI

Drukāt

54900658b3bf2 1131118284Zināmi Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētā konkursa "Gada sporta skolotājs 2017" nominanti – tie ir Irina TIHOMIROVA (Rīgas Austrumu vidusskola), Signe LŪSIŅA (Valmieras sākumskola) un Māris STABIŅŠ (Grundzāles pamatskola). Arī šogad visi 3 nominanti ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) absolventi.

Lasīt tālāk...
 
7 lapa no 102
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Reklāma