Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI APGŪST ZINĀŠANAS PAR SENIORA VECUMA CILVĒKU VESELĪBAS APRŪPI

Drukāt

DSC 0265

No 24.-30.aprīlim, astoņi LSPA 2 . un 3. kursa fizioterapijas studenti, Lietuvas Sporta universitātē, Kauņā, piedalījās Norpdpluss projektu programmas finansētā intensīvā studiju kursā “Stardisciplināra pieeja seniora vecuma cilvēku aprūpē”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOKTORANTE KARĪNA RODIONOVA UZVAR 9.BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCES JAUNO ZINĀTNIEKU DARBU KONKURSĀ

Drukāt

Rodionova 2016Piektdien – 29.aprīlī, noslēdzoties 9.Baltijas sporta zinātnes konferencei "Aktualitātes un jaunās idejas sporta zinātnē",  ar uzvarētāju goda rakstiem un naudas balvām svinīgi sveikti trīs labākie jaunie sporta zinātnieki un augstskolu doktoranti no Baltijas valstīm, kuri piedalījās konferences jauno zinātnieku darbu  konkursā. Starp trīs uzvarētājiem viena no jaunajām pētniecēm ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorante Karīna RODIONOVA

Lasīt tālāk...
 

42 LSPA PĀRSTĀVJI KAUŅĀ PIEDALĀS STARPTAUTISKĀ SPORTA ZINĀTNES KONFERENCĒ „AKTUALITĀTES UN JAUNĀS IDEJAS SPORTA ZINĀTNĒ”

Drukāt

IMG 1508

Lai dalītos jaunākajās sporta zinātnes pētniecības tendencēs, pētījumos un secinājumos, no šā gada 27. līdz 29.aprīlim 12 valstu 230 sporta zinātnes pārstāvji, tai skaitā 42 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētāji, zinātnieki un jaunie pētnieki, Lietuvas pilsētā Kauņā piedalās 9. Baltijas valstu zinātnes konferencē "Aktualitātes un jaunās idejas sporta zinātnē".

Lasīt tālāk...
 

STUDENTES NO LSPA MAĢISTRANTŪRAS PROGRAMMAS VESELĪBAS APRŪPĒ SĀKUŠAS STUDIJAS NORVĒĢIJĀ

Drukāt

Aija Klavina 2016 1Lai veicinātu starptautiskā pētniecības projekta „Veselības un sociālie indikatori bērnu ar invaliditāti dalībai fiziskās aktivitātēs” (projekta nr. NFI/R/2014/070) zinātnisko darbu un vienlaicīgi nodrošinātu pētniecisko darbu saistībā ar savu maģistra darbu tēmām, trīs studentes no LSPA maģistratūras programmas veselības aprūpē “Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā” studē Norvēģijas sporta zinātnes augstskolā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTNES DIENU IETVAROS NOTIKUSI STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE „SPORTA ZINĀTNE”

Drukāt

 DSC0194 1280x813Lai dalītos jaunāko sporta zinātnes pētījumu gūtajā pieredzē un secinājumos, kā arī formulētu idejas par Latvijas sporta pētniecības lielākajiem izaicinājumiem un perspektīvām, kas spētu veicināt sporta un veselīga dzīves veida attīstību, no 21. līdz 24.martam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) norisinājās starptautiskā zinātniskā konference „Sporta zinātne”, kurā piedalījās 127 sporta profesionāļi, studenti un zinātnieki, augstskolu mācībspēki, kā arī ārvalstu viesi no Rumānijas, Indijas, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas un Igaunijas.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STARPTAUTISKAJĀ DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ PIEDALĀS 46 JAUNIE PĒTNIEKI

Drukāt

Uzvaretaji konference 2016

24.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) risinājās 8.Starptautiskā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference „Sporta zinātne mūsdienu sabiedrībai”, kurā piedalījās 46 jaunie sporta pētnieki no Latvijas, Indijas un Ukrainas. Konferences sešās darba sekcijā tika prezentēti 23 mutiskie un 23 stenda referāti,visvairāk dalībnieku darbojās sekcijā “Vispārējā fiziskā sagatavotība – treniņu teorija un prakse”.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORES ILZES AVOTIŅAS GRĀMATA „VIEGLATLĒTIKA” NONĀKUSI PIE LASĪTĀJIEM

Drukāt

Ilze AvotinaPirmdien – 21.martā, ceļu pie lasītājiem uzsākusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesores un treneres, ar vairāk nekā trīsdesmit gadu darba pieredzi, Ilzes Avotiņas sarakstītā grāmata „Vieglatlētika”, kas veltīta visu vieglatlētikas disciplīnu apguvei. Grāmata ir bagātīgi ilustrētu, turklāt visām vieglatlētikas disciplīnām izveidota īpaša datorgrafika, izmantojot cilvēku animēšanas programmatūru.

Lasīt tālāk...
 

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI „SPORTA ZINĀTNE MŪSDIENU SABIEDRĪBAI”

Drukāt

Doktorantu zin konf 2016Sākusies pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 8. Starptautiskajai zinātniskajai konferencei „Sporta zinātne mūsdienu sabiedrībai”, kas Akadēmijā notiks 2016.gada 24.martā, no pulksten 8:45 līdz 14:30. Konferencē Jūs varat piedalīties ar savu referātu (mutisko vai stenda) vai kā klausītājs, piesakoties līdz 11.martam.

Lasīt tālāk...
 

DOCENTE INGRĪDA SMUKĀ IEGUVUSI MAĢISTRA GRĀDU TŪRISMA UZŅĒMĒJDARBĪBAS VADĪBĀ

Drukāt

Ingrida Smuka magistre 201613.februārī LSPA Slēpošanas katedras rekreācijas speciāliste, docente, Dr.paed. Ingrīda SMUKĀ ieguvusi profesionālo maģistra grādu tūrisma uzņēmējdarbības vadībā, absolvējot Vidzemes Augstskolas profesionālās augstākās izglītības maģistra programmu „Tūrisma stratēģiskā vadība”. Apsveicam un lepojamies ar docētājiem, kuri neapstājas pie sasniegtā, un turpina papildināt savas akadēmiskās zināšanas tālākā studiju procesā!

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM UN DOCĒTĀJIEM PIEDĀVĀ STIPENDIJAS STUDIJĀM ČEHIJĀ, LIETUVĀ UN GRIEĶIJĀ

Drukāt

VIAA 2016 logoValsts Izglītības attīstības aģentūra (VIAA) arī LSPA studentiem un docētājiem piedāvā iespēju pieteikties studiju un pētniecības stipendijām darbam Čehijā, Lietuvā un Grieķijā.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 23
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Smuidra, Smuidris, Vitauts

Reklāma