Studentiem

LSPA 1.KURSA REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI NO „ALU CILVĒKIEM” PĀRTOP PAR LSPA STUDENTIEM

Drukāt

Fuksi 2014Šā gada 3.oktobrī mūsu Akadēmijas 4. kursa rekreācijas speciālisti organizēja  jautras iesvētības saviem jaunajiem kolēģiem - 1. kursa rekreācijas speciālistiem. Iesvētību tēma bija „Alu cilvēki”. Dalībniekiem bija dots uzdevums ierasties „alu cilvēku” tērpos un, pasākuma laikā, pārtapt par īsteniem Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentiem, pildot dažādus uzdevumus.

Lasīt tālāk...
 

ŠAJĀ STUDIJU GADĀ LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS KRISTAPS DVĒSELĪTIS UN ILZE DANČONOKA

Drukāt

LSPA SP vadiba 2014

LSPA Studentu pašpārvaldes (SP) darbu turpmāko gadu vadīs profesionālās bakalaura programmas "Fizioterapija” 2.kursa 6.grupas students Kristaps Dvēselītis, bet viņa vietniece būs bakalaura programmas "Fizioterapija" 2.kursa 5.grupas studente Ilze Dančonoka.

Lasīt tālāk...
 

PIESAKI SAVU IDEJU BIZNESA KONKURSĀ „IDEJU KAUSS 2014“. KOPĒJAIS BALVU FONDS - 17 000 €

Drukāt

113339  5419826516c96.jpgSveiks, student! Kā būtu, ja Tu izgudrotu velosipēdu no jauna? Labi, varbūt ne gluži velosipēdu, bet, piemēram, mobilo telefonu ar iebūvētu kafijas automātu? Ja Tev ir radusies spoža ideja kā padarīt pasauli labāku vai vismaz savu ikdienu daudz interesantāku, aicinām piedalīties biznesa ideju konkursā "Ideju kauss 2014", kuru jau astoto gadu organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra.

Visi interesenti - topošie uzņēmēji savas idejas konkursam var iesniegt līdz 2014.gada 17.oktobra plkst. 23:59 interneta vietnē www.idejukauss.lv , savas idejas aprakstu izklāstot uz vienas A4 lapas.

Lasīt tālāk...
 

26.SEPTEMBRĪ SEB BANKA SĀK STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTA LĪGUMU SLĒGŠANU I SEMESTRIM

Drukāt

SEB bankaCienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studenti un viņu galvotāji,  kuri ir pieteikušies studiju un studējošā kredītiem 2014./2015.akadēmiskā gada I semestrim, no 2014.gada 26.septembra var iet uz jebkuru SEB bankas filiāli slēgt līgumus.

Lasīt tālāk...
 

NO 13.SEPTEMBRA VILCIENOS NEVARĒS IZMANTOT RĪGAS E-TALONU BRAUKŠANAI AR ATLAIDĒM

Drukāt

Pasazieru vilciensCienījamie studenti! No sestdienas - 13.septembra, pasažieri, kuriem noteikti Rīgas domes braukšanas maksas atvieglojumi, tais skaitā studentiem, vilcienos Rīgas pilsētas robežās e-talonu nevarēs izmantot, informē "Pasažieru vilciens".

Lasīt tālāk...
 

PAR E-TALONU NOFORMĒŠANU LSPA STUDENTIEM

Drukāt

e-talons

LSPA pilna laika studējošajiem, kuri vēlas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas sabiedriskajā transportā, jādodas uz „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 384b, kas atrodas 12. un 16.trolejbusa galapunktā, pretējā ielas pusē no LSPA.

Lasīt tālāk...
 

IEGĀDĀJIES 2014.GADA LSPA ABSOLVENTU LIELFORMĀTA FOTO!

Drukāt

Absolventi 2014

Cienījamie Akadēmijas absolventi bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”!  Jau šodien Jums ir iespēja iegādāties 2014.gada absolventu lielformāta foto, kas Jūsu personīgajā foto arhīvā būs kā nezūdoša vērtība par Akadēmijā pavadītajiem studiju gadiem kopā ar saviem kursa biedriem un docētājiem.

Lasīt tālāk...
 

Informācija NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES studentiem

Drukāt

LSPA logo 120px   NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES studentiem 
jāreģistrējas studijām 2014./2015.akadēmiskajā gadā 
līdz š.g. 30.jūnijam 
222.kabinetā

 

 

LSPA MAĢISTRANTI DALĀS IESPAIDOS PAR TŪRISMA PĀRGĀJIENU SIGULDAS NOVADĀ

Drukāt

mAGISTRI SIGULDA 201424. un 25. maijā, LSPA Rekreācijas kvalifikācijas maģistrantūras 1.kursa studenti un viņu draugi devās divu dienu apvienotajā velo - laivu pārgājienā uz Siguldas novadu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 3.KURSA LAIVU BRAUCIENS „MISAS EKSPEDĪCIJA”

Drukāt

Misas ekspedicijaLSPA 3.kursa rekreācijas specializācija studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras docenti Ingu Liepiņu, 25. maijā Ķekavas novadā organizēja vienas dienas laivu braucienu pa Misas upi, kurā piedalījās 24 laivotāji.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 32
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs