Studentiem

ORGANIZĒ LSPA KOMANDU DALĪBAI „RĪGAS LATTELECOM MARATONĀ”. PIRMAJIEM 50 SKRĒJĒJIEM DĀVANĀ LSPA T-KREKLS!

Drukāt

Lattelecom maratons 2015Čau, Skrējēj!  Mums Tev ir patīkamas vēstis! Dalībai „Rīgas Lattelecom maratonā”, 17.maijā,  Studentu pašpārvalde, sadarbībā ar LSPA Sporta klubu, organizē LSPA KOMANDU -  ātrākos un atraktīvākos skrējējus. Tev ir iespēja būt par vienu no viņiem! Līdz 29.aprīlim sazinies ar Ulriku MALTU – (Fizioterapijas 1.kursa 7.grupas studente) klātienē, Facebook vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pirmie 50 skrējēji, kuri reģistrēs savu dalību, saņems T-krekliņu ar LSPA simboliku, kas skrējiena laikā būs papildus motivācija sasniegt savu labāko rezultātu! Izvēlētajai distancei nav nozīmes.

Lasīt tālāk...
 

16. APRĪLĪ PAVASARA BALLĪTE STUDENTIEM. IEEJA BEZ MAKSAS!

Drukāt

Spring Night PartyZiemas pelēcīgumu nomainījusi putnu čivināšana un cilvēku priecīgās sejas. Tāpēc šobrīd ir īstais brīdis ielēkt pavasarī! Trīs augstskolu studentu pašpārvaldes – Biznesa augstskola Turība (BAT), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) 16.aprīlī rīko pavasara ballīti, kas norisināsies rotaļīgajā „Moonlight” tematikā.

Ieeja pasākumā visiem studentiem ir bez maksas, uzrādot studentu apliecību ISIC.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA KLUBĀ VAR SAŅEMT PASŪTĪTOS T-KREKLUS UN SUVENĪRUS

Drukāt

Krekli KrasainiLaba ziņa tiem, kuri februārī un martā pasūtīja LSPA T-kreklus. TIE IR GATAVI UN ATVESTI UZ AKADĒMIJU! Katru darba dienu no pulksten 10.00 līdz 15.00 tos var saņemt Sporta klubā (207.kab.) pie LSPA Sporta kluba metodiķes Lauras Petrovičas, neskaidrību gadījumā e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.67543419.

Sporta klubs

 

SEB BANKĀ NO 8.APRĪĻA SĀKAS STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTLĪGUMU SLĒGŠANA PAVASARA SEMESTRIM

Drukāt

KreditsCienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studenti un viņu galvotāji, kuri pieteikušies studiju un studējošā kredītam 2014./15.akadēmiskā gada pavasara semestrim, no šā gada 8.aprīļa var doties uz jebkuru SEB bankas filiāli slēgt līgumus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES SOCIĀLO PROJEKTU KONKURSĀ "OPEN MIND 2015"

Drukāt

Open Mind 2015Swedbank un RTU Attīstības fonds aicina studentus līdz 7.aprīlim pieteikt projektus sociālās vides uzlabošanai konkursā “OPEN MIND 2015” un pretendēt uz finansējumu savas idejas realizācijai. Kopējais balvu fonds ir 9000 eiro! 

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU PAŠPĀRVALDE MEKLĒ BRĪVPRĀTĪGOS DARBAM LATTELECOM RĪGAS MARATONĀ

Drukāt

Lattelecom maratons 2015Hei! Ja esi aktīvs un enerģijas pilns, Tev ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kļūstot par „Lattelecom Rīgas maratons 2015” BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU, veidojot LSPA komandu. LSPA Studentu pašpārvalde līdz 31.martam aicina visus LSPA studējošos un mācībspēkus pieteiktie brīvprātīgo programmai, lai iegūtu praktisku pieredzi sporta sacensību organizēšanā. Šī ir lieliska iespēja iesaistīties Maratona komandā un palīdzēt tās dalībniekiem noskriet savu distanci!

Lasīt tālāk...
 

LSPA DIBINA TAUTAS DEJU KOLEKTĪVU. 10.MARTĀ NĀC UZ PIRMO NODARBĪBU!

Drukāt

Tautas dejas 2015Hei, LSPA Studenti! Otrdien – 10.martā, Jums ir vienreizēja iespēja piedalīties vēsturiskā notikumā – nodibināt LSPA Tautas deju kolektīvu un tajā dejot. Pirmā nodarbība notiks pulksten 17:00, LSPA Lielajā vingrošanas zālē (1.stāvs).

Lasīt tālāk...
 

PAVASARA SEMESTRA GAIDĪTĀKAIS PASĀKUMS - „DZIMUMBALLE”, IR KLĀT!

Drukāt

lspa dzimumballe 2015

Atzīmējot Valentīndienu, Sieviešu dienu un Vīriešu dienu, Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studentu pašpārvalde (EKA SP) sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studentu pašpārvaldi (LSPA SP) trešdien, 11. martā, mūzikas klubā „Četri balti krekli’’ rīko pasākumu „Dzimumballe’’, kas dod iespēju nosvinēt šos svētkus vienā dienā, baudīt romantisku atmosfēru un, iespējams, pat atrast sev otru pusīti.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 11.MARTAM VAR PASŪTĪT LSPA SPORTA KLUBA T-KREKLUS UN NODERĪGUS SUVENĪRUS

Drukāt

Krekli KrasainiLīdz 11.martam studentiem un Akadēmijas personālam tiek piedāvāta iespēja pasūtīt T-kreklus un praktiskus suvenīrus - krūzītes, sporta maisiņus, termokrūzes un pildspalvas, ar LSPA Sporta kluba atribūtiku. Kreklus var pasūtīt LSPA Sporta klubā (207.kab.).

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM VALENTĪNA DIENAS PRIEKŠVAKARĀ IESPĒJA ATZĪTIES MĪLESTĪBĀ!

Drukāt

IMG 4192Tev nav jābūt dzejniekam, lai uzrakstītu mīlestības vēstuli, dari to no sirds un skaisti, jo mīlestības vēstule ir aizkustinošs un patīkams brīdis gan pašam rakstītājam, gan vēstules saņēmējam. LSPA Studentu pašpārvalde aicina studentus līdz 13.februāra pulksten 12:00 izmantot iespēju un uzrakstīt mīlestības vēstuli savai simpātijai. Turklāt pašpārvalde uzņemas to nogādāt adresātam.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Rauls, Rodrigo

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv