Uz sākumu Studējošajiem

Studentiem

LSPA STUDENTUS AICINA PIEVIENOTIES „NIKE RIGA RUN” BRĪVPRĀTĪGO KOMANDAI

Drukāt

footer logo nrrAhoj! Ja esi enerģijas pilns un sportisks, tad Tev ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kļūstot par „Nike Riga Run” BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU. Tieši brīvprātīgie palīgi rūpēsies par daudzo skrējēju un pasākuma dalībnieku labsajūtu, sniedzot atbalstu un rūpējoties par kvalitatīvu pasākuma norisi pat vissīkākajās detaļās. LSPA studenti brīvprātīgo darbam var pieteikties līdz 8.septembrim, pie docentes Antras GULBES,  307.kabinetā vai elektroniski, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 15.SEPTEMBRIM VAR PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 1.SEMESTRIM

Drukāt

Baneris SEB 2015Cienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studiju un studējošo kredītiem 2015./2016. akadēmiskā gada 1.semestrim var pieteikties līdz 15.septembrim. Pieteikumus kredītiem pieņem LSPA Kredītu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, docents Verners Mackars, kurš strādā Akadēmijas vieglatlētikas manēžā (telefona nr. 67543437). Pieteikties  var tikai sekmīgie studenti.

Lasīt tālāk...
 

1.KURSA KLĀTIENES STUDENTI VAR SAŅEMT ISIC STUDENTU KARTES

Drukāt

ISIC Cienījamie 1.kursa pilna laika klātienes studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studiju departaments informē, ka ISIC studentu kartes, kas vienlaicīgi kalpo arī kā LSPA studentu apliecība, no ceturtdienas - 27.augusta, var saņemt tajā "Swedbank" filiālē, kuru norādījāt kā kartes saņemšanas vietu. ISIC kartes saņemšanai nepieciešams personu apliecinošs dokuments.

 

 

PIEEJAMI 2015.GADA LSPA ABSOLVENTU LIELFORMĀTA FOTO!

Drukāt

Absolventi 2015

Cienījamie Akadēmijas absolventi bakalaura programmās „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”! Jau šodien Jums ir iespēja saņemt 2015.gada absolventu lielformāta foto, kas Jūsu personīgajā foto arhīvā būs kā nezūdoša vērtība par Akadēmijā pavadītajiem studiju gadiem kopā ar saviem kursa biedriem un docētājiem.

Lasīt tālāk...
 

VISI LSPA STUDENTI SAŅEM MICROSOFT OFFICE365 PRO PLUS BEZ MAKSAS!

Drukāt

Office 365 LSPA ml

Visi LSPA studenti trešdien - 13.maijā, laipni gaidīti Akadēmijas pirmā stāva foajē no pulksten 11:00 līdz 14:00 apmeklēt Microsoft stendu un saņemt savu bezmaksas Office 365 Pro Plus, kā arī iegūt detalizētu informāciju un palīdzību no Microsoft speciālistiem par bezmaksas Office 365. Aicinām ņemt līdzi savus portatīvos datorus un mobilās ierīces!

Lasīt tālāk...
 

2.KURSS AICNA PIETEIKTIES 13.MAIJA SKRIEŠANAS SACENSĪBĀM „VASARAS NAGLAS”

Drukāt

LSPA 2.kursa studenti aicina LSPA studentus un citus sportistus pieteikties vieglatlētikas sacensībām „Vasaras naglas”, kas notiks trešdien - 13.maijā, pulksten 16:00, LSPA stadionā. Sacensības notiks trīs skriešanas disciplīnās – 100m, 600m un 1500m distancē. Sacensībām var pieteikties līdz 13.maija pulksten 14:00, Vieglatlētikas katedrā vai pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

715423446f35477

 

LSPA 67. STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE

Drukāt

LSPA 67.st.konf.20152015.gada 27. maijā plkst. 12:00 notiks LSPA 67. studentu zinātniskā konference. Aicinām LSPA bakalaura un profesionālo studiju studentus uzstāties ar savu pētījumu! Pieteikšanās līdz 24.maijam. 

NOLIKUMS | PIETEIKŠANĀS FORMA | AFIŠA

 

ORGANIZĒ LSPA KOMANDU DALĪBAI „RĪGAS LATTELECOM MARATONĀ”. PIRMAJIEM 50 SKRĒJĒJIEM DĀVANĀ LSPA T-KREKLS!

Drukāt

Lattelecom maratons 2015Čau, Skrējēj!  Mums Tev ir patīkamas vēstis! Dalībai „Rīgas Lattelecom maratonā”, 17.maijā,  Studentu pašpārvalde, sadarbībā ar LSPA Sporta klubu, organizē LSPA KOMANDU -  ātrākos un atraktīvākos skrējējus. Tev ir iespēja būt par vienu no viņiem! Līdz 29.aprīlim sazinies ar Ulriku MALTU – (Fizioterapijas 1.kursa 7.grupas studente) klātienē, Facebook vai e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pirmie 50 skrējēji, kuri reģistrēs savu dalību, saņems T-krekliņu ar LSPA simboliku, kas skrējiena laikā būs papildus motivācija sasniegt savu labāko rezultātu! Izvēlētajai distancei nav nozīmes.

Lasīt tālāk...
 

16. APRĪLĪ PAVASARA BALLĪTE STUDENTIEM. IEEJA BEZ MAKSAS!

Drukāt

Spring Night PartyZiemas pelēcīgumu nomainījusi putnu čivināšana un cilvēku priecīgās sejas. Tāpēc šobrīd ir īstais brīdis ielēkt pavasarī! Trīs augstskolu studentu pašpārvaldes – Biznesa augstskola Turība (BAT), Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskola (RISEBA) 16.aprīlī rīko pavasara ballīti, kas norisināsies rotaļīgajā „Moonlight” tematikā.

Ieeja pasākumā visiem studentiem ir bez maksas, uzrādot studentu apliecību ISIC.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA KLUBĀ VAR SAŅEMT PASŪTĪTOS T-KREKLUS UN SUVENĪRUS

Drukāt

Krekli KrasainiLaba ziņa tiem, kuri februārī un martā pasūtīja LSPA T-kreklus. TIE IR GATAVI UN ATVESTI UZ AKADĒMIJU! Katru darba dienu no pulksten 10.00 līdz 15.00 tos var saņemt Sporta klubā (207.kab.) pie LSPA Sporta kluba metodiķes Lauras Petrovičas, neskaidrību gadījumā e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.67543419.

Sporta klubs

 
10 lapa no 34
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv