Uz sākumu Informācija studentiem

Studentiem

SEB BANKĀ NO 8.APRĪĻA SĀKAS STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTLĪGUMU SLĒGŠANA PAVASARA SEMESTRIM

Drukāt

KreditsCienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studenti un viņu galvotāji, kuri pieteikušies studiju un studējošā kredītam 2014./15.akadēmiskā gada pavasara semestrim, no šā gada 8.aprīļa var doties uz jebkuru SEB bankas filiāli slēgt līgumus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES SOCIĀLO PROJEKTU KONKURSĀ "OPEN MIND 2015"

Drukāt

Open Mind 2015Swedbank un RTU Attīstības fonds aicina studentus līdz 7.aprīlim pieteikt projektus sociālās vides uzlabošanai konkursā “OPEN MIND 2015” un pretendēt uz finansējumu savas idejas realizācijai. Kopējais balvu fonds ir 9000 eiro! 

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU PAŠPĀRVALDE MEKLĒ BRĪVPRĀTĪGOS DARBAM LATTELECOM RĪGAS MARATONĀ

Drukāt

Lattelecom maratons 2015Hei! Ja esi aktīvs un enerģijas pilns, Tev ir iespēja gūt jaunu pieredzi, kļūstot par „Lattelecom Rīgas maratons 2015” BRĪVPRĀTĪGO PALĪGU, veidojot LSPA komandu. LSPA Studentu pašpārvalde līdz 31.martam aicina visus LSPA studējošos un mācībspēkus pieteiktie brīvprātīgo programmai, lai iegūtu praktisku pieredzi sporta sacensību organizēšanā. Šī ir lieliska iespēja iesaistīties Maratona komandā un palīdzēt tās dalībniekiem noskriet savu distanci!

Lasīt tālāk...
 

LSPA DIBINA TAUTAS DEJU KOLEKTĪVU. 10.MARTĀ NĀC UZ PIRMO NODARBĪBU!

Drukāt

Tautas dejas 2015Hei, LSPA Studenti! Otrdien – 10.martā, Jums ir vienreizēja iespēja piedalīties vēsturiskā notikumā – nodibināt LSPA Tautas deju kolektīvu un tajā dejot. Pirmā nodarbība notiks pulksten 17:00, LSPA Lielajā vingrošanas zālē (1.stāvs).

Lasīt tālāk...
 

PAVASARA SEMESTRA GAIDĪTĀKAIS PASĀKUMS - „DZIMUMBALLE”, IR KLĀT!

Drukāt

lspa dzimumballe 2015

Atzīmējot Valentīndienu, Sieviešu dienu un Vīriešu dienu, Ekonomikas un Kultūras augstskolas Studentu pašpārvalde (EKA SP) sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studentu pašpārvaldi (LSPA SP) trešdien, 11. martā, mūzikas klubā „Četri balti krekli’’ rīko pasākumu „Dzimumballe’’, kas dod iespēju nosvinēt šos svētkus vienā dienā, baudīt romantisku atmosfēru un, iespējams, pat atrast sev otru pusīti.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 11.MARTAM VAR PASŪTĪT LSPA SPORTA KLUBA T-KREKLUS UN NODERĪGUS SUVENĪRUS

Drukāt

Krekli KrasainiLīdz 11.martam studentiem un Akadēmijas personālam tiek piedāvāta iespēja pasūtīt T-kreklus un praktiskus suvenīrus - krūzītes, sporta maisiņus, termokrūzes un pildspalvas, ar LSPA Sporta kluba atribūtiku. Kreklus var pasūtīt LSPA Sporta klubā (207.kab.).

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM VALENTĪNA DIENAS PRIEKŠVAKARĀ IESPĒJA ATZĪTIES MĪLESTĪBĀ!

Drukāt

IMG 4192Tev nav jābūt dzejniekam, lai uzrakstītu mīlestības vēstuli, dari to no sirds un skaisti, jo mīlestības vēstule ir aizkustinošs un patīkams brīdis gan pašam rakstītājam, gan vēstules saņēmējam. LSPA Studentu pašpārvalde aicina studentus līdz 13.februāra pulksten 12:00 izmantot iespēju un uzrakstīt mīlestības vēstuli savai simpātijai. Turklāt pašpārvalde uzņemas to nogādāt adresātam.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD UZ LSPA ZIEMAS NOMETNĒM ĒRGĻOS DOSIES 300 LSPA STUDENTI

Drukāt

37300ac5abf63c83f966a8c8f18e2816Cienījamie studenti! Daudziem no Jums šobrīd sācies ne tikai sesijas laiks, bet arī gatavošanās laiks ikgadējai ziemas nometnei Ērgļos. Laikā no 23.janvāra līdz 1.martam LSPA Slēpošanas katedra, studiju programmas ietvaros, organizēs 5 ziemas nometnes ar mērķi studentiem iemācīt slēpošanas prasmes un nometņu mācību.

4.kursa students Imants LASTOVSKIS: „Mans LSPA studiju laika patīkamākais notikums ir Ērgļu nometne, jo tur jutos kā zivs ūdenī - sports, grupu darbi un prezentācijas, mana sviestmaize, tā teikt.”

Lasīt tālāk...
 

BAKALAURA UN MAĢISTRA DARBA RAKSTĪTĀJUS AICINA PIETEIKTIES VIENREIZĒJAI STIPENDIJAI

Drukāt

stip ban137x164Brīvības un Solidaritātes fonds (BSF) izsludina pieteikšanos uz vienreizēju stipendiju 2014./2015. studiju gadā studentiem, kuri raksta bakalaura vai maģistra programmas noslēguma darbu. Pieteikties stipendijai var, aizpildot pieteikšanās anketu un iesniedzot to BSF līdz 2015. gada 1.februārim. Stipendiju konkursa nolikums un pieteikuma anketa ir pieejama www.bsf-latvija.lv. Vienas stipendijas apmērs ir 300 EUR.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA TOPOŠIE FIZIOTERAPEITI!

Drukāt

LSPA iesvetibas 22.11.14.-11722. novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmas „Fizioterapija” klātienes un neklātienes studenti ir saņēmuši savu docētāju svētību un kļuvuši par pilnvērtīgiem Latvijas studentiem. Iesvētības notika LSPA Fizioterapeitu balles laikā, kas Akadēmijā notika PIRMO REIZI un jau tagad izpelnījušās milzīgu atzinību un sajūsmu no studentu un docētāju puses.

Pasākuma pirmajā daļā notika studentu iesvētības. Apmētāšana ar puvušām olām un citas nejaucības studentiem gāja secen.

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 33
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Aleksejs, Aleksis

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv