Uz sākumu Studējošajiem

Studentiem

10.DECEMBRĪ NĀC UZ „OFFICE 365 PRO PLUS” UN „WINDOWS 10” PREZENTĀCIJU 1.STĀVA VESTIBILĀ!

Drukāt

Office 365

Ceturtdien - 10. decembrī, no plkst. 10.00 līdz 14.00, Akadēmijas 1.stāva foajē notiks „Office 365 Pro Plus” un „Windows 10” prezentācija. Prezentācijas laikā pie profesionāļiem varēs noskaidrot, kā LSPA studenti var pieteikties savām bezmaksas „Office 365 Pro Plus” un „Windows 10” programmām, kā arī iepazīties ar studijām piemērotām ierīcēm. Studenti aicināti nākt ar savu datoru, planšeti vai telefonu! Piedāvājums attiecas arī uz akadēmisko un administratīvo personālu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REGBIJA KOMANDAS UZŅEM JAUNUS SPĒLĒTĀJUS!

Drukāt

12310519 586924411460472 659747322812760353 n

LSPA sieviešu un vīriešu regbija komandas gaida jaunus spēlētājus - gan meitenes, gan puišus.! Treniņi notiek mūsu pašu Akadēmijas telpās. Pirmdienās, pulksten 20:30, Cīņu zālē; trešdienās, pulksten 19:00 LSPA vieglatlētikas manēžā un piektdienās, pulksten 18:30, LSPA Vingrošanas zālē.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTI ZIEMEĻVIDZEMĒ STIPRINA EKSKURSIJU ORGANIZĒŠANAS UN GIDA DARBĪBAS PRASMES

Drukāt

Exkustsija ZVidzeme 2015Sestdien - 7.novembrī, 15 rekreācijas specializācijas 4.kursa studenti sadarbībā ar studiju kursa „Ekskursiju organizēšana un gida darbība” vadītāju, docenti Ingrīdu Smuko, rīkoja vienas dienas  ekskursiju ”Izgaršo Vidzemi”, lai iepazītu mazās ražotnes Ziemeļvidzemē. Ekskursijā piedalījās arī Rīgas un Cēsu pamatskolu skolēni.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTE ZANDA ŠĶETIKA IEDVESMOJAS LATVIJAS STUDENTU APVIENĪBAS SEMINĀRĀ „KAM RŪP STUDENTS?”

Drukāt

KRS 2015

No 30.oktobra līdz 1.novembrim LSPA 1.kursa studente Zanda Šķetika pārstāvēja mūsu Akadēmiju Latvijas Studentu apvienības rīkotajā motivācijas un iedvesmas seminārā ''Kam rūp students? 2015'', kas izglītoja 50 Latvijas augstāko izglītības iestāžu jaunos studentus darbam augstskolu pašpārvaldēs. 

Lasīt tālāk...
 

LĀČPLĒŠA DIENĀ – 11.NOVEMBRĪ, ZEMESSARDZES STUDENTU BATALJONA PĀRSTĀVJI AICINA LSPA STUDENTUS UZ TIKŠANOS

Drukāt

nm 13371777Lāčplēša dienā – 11.novembrī, plkst. 11:30 Zemessardzes Studentu bataljona komandējošā sastāva pārstāvji viesosies pie LSPA studentiem. Tiekamies Akadēmijas Konferenču zālē - 216.auditorijā! Aicināti visi, kam ir interese iestāties Zemessardzē (ZS), kā arī iegūt zināšanas un prasmes valsts aizsardzībā. Profesionāļiem varēs uzdot arī Jūs interesējošos jautājumus.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM, PIRMS PRAKTISKO PĒTĪJUMU UZSĀKŠANAS, JĀSAŅEM LSPA ĒTIKAS LIETU KOMISIJAS ATZINUMS

Drukāt

LSPA logo news

STUDENTIEM PIRMS PRAKTISKO PĒTĪJUMU UZSĀKŠANAS JĀSAŅEM LSPA ĒTIKAS LIETU KOMISIJAS ATZINUMS

 

Cienījamie profesionālā bakalaura studiju programmu „Sporta zinātne” un „Fizioterapija” 3. un 4. studiju gada studenti, maģistranti un doktoranti!

 

LSPA Ētikas lietu komisija atgādina, ka uzsākot praktiskos pētījumus kursa darba, bakalaura, maģistra vai promocijas darba veikšanai, Jums jāsaņem LSPA Ētikas lietu komisijas atzinums, par Latvijas likumdošanas un ētikas normu ievērošanu personas datu un privātās dzīves tiesību aizsardzības jautājumos;  anketēšanā (intervijas, aptaujas), kā arī veicot pedagoģiskos, bioloģiski medicīniskos izpētes darbus.  

Lasīt tālāk...
 

RTU AICINA LSPA PIEDALĪTIES STUDENTU KARTINGA KAUSA IZCĪŅĀ. 12.OKTOBRĪ ATLASES SACENSĪBAS

Drukāt

skk 15 plakaatsIkviens students, kurš vēlas pārbaudīt savus spēkus kartinga trasē kopā ar draugiem no savas vai citām augstskolām, no 12. oktobra aicināts piedalīties „Studentu kartinga kausā”. Ja Tev patīk ātrums un azarts un vēlies pārstāvēt LSPA aizraujošās sacīkstēs, piesakies līdz 11. oktobrim www.mehi.lv kartinga kausa sadaļā. Ātrākie sportisti tiksies finālsacensībās 23.oktobrī.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA PSIHOLOĢIJAS KONSULTATĪVAIS CENTRS STUDENTIEM PIEDĀVĀ PSIHOLOGA KONSULTĀCIJAS

Drukāt

Psychological-ConsultationLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas “Sporta psiholoģijas konsultatīvais centrs” sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti šajā mācību gadā piedāvā LSPA studentiem bezmaksas psiholoģiskās konsultācijas un izpēti. Konsultāciju mērķis - noteikt studentam radušos grūtību cēloņus un rast risinājumus tādās jomās, kā studijas, sports un personīgā dzīve.

Lasīt tālāk...
 

8.SEPTEMBRĪ NĀC UZ PIRMO LSPA TAUTAS DEJU KOLEKTĪVA NODARBĪBU!

Drukāt

Tautas dejas 2015Hei, LSPA Studenti! Otrdien – 8.septembrī, Jums ir iespēja pieteikties LSPA tautas deju kolektīvā! Pirmā nodarbība notiks pulksten 17:00, LSPA mazajā vingrošanas zālē (2.stāvs).

Lasīt tālāk...
 

AICINĀM PILNA LAIKA STUDENTUS NOFORMĒT E-TALONU UN SAŅEMT ATLAIDI

Drukāt

e-talonsLSPA pilna laika studējošajiem, kuri vēlas izmantot braukšanas maksas atvieglojumus Rīgas sabiedriskajā transportā, jādodas uz „Rīgas satiksmes” Klientu apkalpošanas centru Brīvības ielā 384b, kas atrodas 12. un 16.trolejbusa galapunktā, pretējā ielas pusē no LSPA, ar personu apliecinošu dokumentu, pagarinātu ISIC studentu karti un personalizētu e-talonu, ja tāds ir.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 34
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv