Uz sākumu Aktualitātes Sporta aktualitātes

Sporta aktualitātes

Sacensības sporta soļošanā trenera Riharda MIŠKINA piemiņai, Latvijas ziemas čempionāts soļošanā, Rīga 29.01.2011.

Drukāt

Tradicionāli paralēli Latvijas čempionātam daudzcīņās Rīgas Sporta manēžā norisinās arī Latvijas ziemas čempionāts sporta soļošanā. Šogad šīs sacensības bija pirmās ziemas sezonā LSPA bakalaura studiju programmas 2.studiju gada studentei Anita KAŽEMĀKAI, sasniegtais rezultāts 13:04,98min. 3000m soļošanā ir jauns sportistes personiskais rekords. Tā bija lieliska dāvana trenerim Aivaram Rumbeniekam (MSĢ) vārda dienā.

Par sacensību uzvarētāju ar jaunu Latvijas rekordu 3000m distancē finišēja Agnese Pastare – 12:43,16min.

Sveicam Anitu ar veiksmīgu sezonas sākumu!

Lasīt tālāk...
 

Latvijas Ziemas čempionāts daudzcīņās

Drukāt

LCh2011_small

 

Igaunijas Zelta Līgas (BIIGBANK Kuldliiga) 1.posma sacensības vieglatlētikā Tartu (Igaunija) 27.01.2011.

Drukāt

Pirms dažiem gadiem jaunuzbūvētajā Tartu Universitātes sporta hallē, kura pamatā ir basketbola komandas „Tartu Rock” mājas zāle (basketbola laukums ir manēžas 60m taisnes lielākajā daļā), notika Igaunijas Zelta līgas 1.posma sacensības vieglatlētikā.

LSPA studenti izmanto jebkuru iespēju startēt uz kvalitatīva skrejceļa, tādējādi pārliecinoties par savu varējumu ne tikai Latvijā, bet arī pie kaimiņiem Igaunijā un Lietuvā.

Lasīt tālāk...
 

1.cīņas mākslas atklātais čempionāts „Rīga-2011”

Drukāt

1.cīņas mākslas atklātais čempionāts „Rīga-2011” notika Rīgā, 15.-16.01.2011.gada 15.-16.janvārī un tajā piedalījās sportisti no 4 valstīm

Disciplīnā „Light contact” svara kategorijā līdz 71 kg

LSPA pilna laika klātienes bakalaura studiju programmas 1.studiju gada studenti Vitauts  Šimkus izcīnīja 1.vietu un Dmitrijs Varlamovs ieguva 4.vietu

Smagatlētikas, boksa un cīņas katedra apsveic studentus ar veiksmīgiem startiem!

Lasīt tālāk...
 

Latvijas studentu atklātās ziemas meistarsacīkstes vieglatlētikā 2011.gada 21. – 22.janvārī

Drukāt

Beigušās ikgadējās ziemas sezonas studentu sacensības vieglatlētikā, kurās līdzās 10 augstskolu studentu komandām startēja arī 19 Latvijas sporta skolu/klubu komandas. Sākuma pieteikumā no augstskolām bija pieteiktas 50 studentes un 78 studenti, savukārt no sporta skolām/klubiem – 46 sportistes un 98 sportisti. Diemžēl vairāki spēcīgi sportisti uz startu neizgāja veselības problēmu dēļ.

 

Lasīt tālāk...
 

Papildināts ar video! Tradicionālās 5. kursa ieskaites sacensības sporta dejās

Drukāt

Skanot polonēzei , standart un latīņamerikas dejām arī šogad notika tradicionālās 2. līmeņa augstākās profesionālās studiju programmas 2.studiju gada ieskaites sacensības sporta dejās.
Šogad tās noritēja jau 13. gadu un pulcēja lielu studentu skaitu, tajās piedalījās 40 dejotāju pāri. Studenti rādīja savas prasmes un iemaņas trīs standartdejās – lēnais valsis, vīnes valsis un maršs fokstrots, kā arī divās latīņamerikās dejās – ča-ča-ča un džaivs.

IMG_0922_900x1200

Lasīt tālāk...
   

LATVIJAS OLIMPISKĀS VIENĪBAS 2011.gada sezonas sastāvs vasaras sporta veidos

Drukāt

2010.gada 10.decembrī Latvijas Olimpiskās vienības dalībnieku sapulce izvērtēja vasaras sporta veidu sportistu sasniegumus aizvadītājā vasarā un nosauca LOV „Londonas 2012” –”A”, „B” un jaunatnes sastāvus 2011.gadam.

LOV sastāvos tika uzņemti 11 sporta veidu 60 pārstāvji, kuri bija ieņēmuši augstas vietas pasaules rangu tabulās attiecīgajā sporta veidā vai izpildījuši LOV atlases kritērijus 2010.gada sacensību sezonā.

Lasīt tālāk...
 
88 lapa no 92
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Rauls, Rodrigo

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv