Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA PROFESORU PADOME IEVĒL DEVIŅUS PROFESORUS UN ASOCIĒTOS PROFESORUS

Drukāt

IMG 7376

30.augustā LSPA Profesoru padome, izvērtējot deviņu docētāju akadēmisko darbu, konkursa kārtībā, par profesori pirmo reizi ievēlēja peldēšanas eksperti Jeļenu SOLOVJOVU un sporta psiholoģijas speciālisti Žermēnu VAZNI. Savukārt par asociētajām profesorēm pirmo reizi ievēlēja Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētājas Antru GULBI un Intu BULU-BITENIECI, kā arī Vadības un komunikācijas zinātnes katedras docētāju Ievu RUDZINSKU.

Lasīt tālāk...
 

VADOŠO SPORTA ORGANIZĀCIJU AMATPERSONAS SVEIC PROFESORU ULDI GRĀVĪTI JUBILEJĀ

Drukāt

IMG 721728.augustā, sākoties jaunajam akadēmiskajam gadam, LSPA notika Akadēmijas ilggadējā rektora, šobrīd Senāta priekšsēdētāja, profesora Ulda GRĀVĪŠA 75 gadu un Akadēmijā nostrādāto 50 gadu jubilejas svinības.

Lasīt tālāk...
 

ŠONEDĒĻ PASAULES BANKAS EKSPERTI PĒTĪS CILVĒKRESURSU POLITIKU LSPA

Drukāt

IZM logo 2017Šonedēļ, no 4. līdz 8. septembrim, Latvijā kārtējā darba vizītē ieradīsies Starptautiskās Rekonstrukcijas un attīstības bankas eksperti, lai pētītu cilvēkresursu politiku sešās valsts augstskolās, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA). Izpētes rezultātā tiks sagatavots augstskolu akadēmiskā personāla atlases, atalgošanas un attīstības procesu stipro un vājo pušu izvērtējums.

Lasīt tālāk...
 

NO 21.- 25.AUGUSTAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM NEKLĀTIENĒ, BAKALAURA PROGRAMMĀS „SPORTA ZINĀTNE” UN „FIZIOTERAPIJA”

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 NSZ mNo 21. līdz 25. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks reflektantu dokumentu iesniegšana neklātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Dokumenti iesniedzami LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 222.telpā, plkst. 10:00 - 16:00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju jāmaksā - 21 EUR.

Lasīt tālāk...
 

29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES BAKALAURA STUDIJĀM "SPORTA ZINĀTNE" UN “FIZIOTERAPIJA”

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 SZ 2 m29.augustā  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks papilduzņemšana profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „SPORTA ZINĀTNE” un “FIZIOTERAPIJA”, pilna laika klātienē. Tā kā valsts budžeta vietas programmā “Sporta zinātne” ir aizpildītas un grupas noformētas, papilduzņemšana notiks studijām par maksu, ar tiesībām piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām pēc pirmā semestra.

Lasīt tālāk...
 

29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 MD m29.augustā LSPA notiks studentu papilduzņemšana profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”. Pirmā uzņemšana maģistrantūrā un doktorantūrā šogad noslēdzās 30.jūnijā, un budžeta grupas jau ir nokomplektētas. Papildus uzņemšana notiks maksas grupās ar tiesībām uz rotāciju. Pieredze rāda, ka maksas grupas studenti, kuri sekmīgi un laicīgi nokārtojuši 1.semestra pārbaudījumus, ar 2.semestri, lielākoties, nonāk budžeta grupā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA FIZIOTERAPIJAS STUDENTI PRAKTIZĒJAS POLIJAS REHABILITĀCIJAS CENTRĀ

Drukāt

IMG-20170728-WA0002

Pieci LSPA studiju programmas “Fizioterapija” studenti - Anna ARNICĀNE, Laura AĻAŠKEVIČA, Armands ŠVĪTIŅŠ, Agnese MEDELE un Evija EGLĪTE, šīs vasaras divus mēnešus, “Erasmus+” prakses mobilitātes ietvaros, strādā Polijā, Opoles rehabilitācijas centrā.

Lasīt tālāk...
 

161 LSPA PROGRAMMAS “SPORTA ZINĀTNE” REFLEKTANTS KĀRTOJIS IESTĀJEKSĀMENU FIZISKAJĀ SAGATAVOTĪBĀ

Drukāt

IMG-20170726-WA0000 225. un 26. jūlijā 161 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) reflektants - 91 puisis un 70 meitenes, kārtoja fiziskās sagatavotības iestājeksāmenu, lai uzsāktu studijas profesionālā bakalaura programmā „Sporta zinātne” pilna laika klātienē. Visiem studēt gribētājiem divu dienu laikā vajadzēja izpildīt sešus fiziskās sagatavotības kontroles testus, atbilstoši LSPA izstrādātajiem vērtēšanas kritērijiem, lai pretendētu uz vienu no 90 budžeta vietām studiju programmā.  

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 75
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Gundars, Knuts, Kurts

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv