Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA KLĀTIENES BAKALAURA STUDIJĀM "SPORTA ZINĀTNE" UN “FIZIOTERAPIJA”

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 SZ 2 m29.augustā  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks papilduzņemšana profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmā „SPORTA ZINĀTNE” un “FIZIOTERAPIJA”, pilna laika klātienē. Tā kā valsts budžeta vietas programmā “Sporta zinātne” ir aizpildītas un grupas noformētas, papilduzņemšana notiks studijām par maksu, ar tiesībām piedalīties konkursā uz valsts budžeta finansētām vietām pēc pirmā semestra.

Lasīt tālāk...
 

29.AUGUSTĀ LSPA PAPILDUZŅEMŠANA MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 MD m29.augustā LSPA notiks studentu papilduzņemšana profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”. Pirmā uzņemšana maģistrantūrā un doktorantūrā šogad noslēdzās 30.jūnijā, un budžeta grupas jau ir nokomplektētas. Papildus uzņemšana notiks maksas grupās ar tiesībām uz rotāciju. Pieredze rāda, ka maksas grupas studenti, kuri sekmīgi un laicīgi nokārtojuši 1.semestra pārbaudījumus, ar 2.semestri, lielākoties, nonāk budžeta grupā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA FIZIOTERAPIJAS STUDENTI PRAKTIZĒJAS POLIJAS REHABILITĀCIJAS CENTRĀ

Drukāt

IMG-20170728-WA0002

Pieci LSPA studiju programmas “Fizioterapija” studenti - Anna ARNICĀNE, Laura AĻAŠKEVIČA, Armands ŠVĪTIŅŠ, Agnese MEDELE un Evija EGLĪTE, šīs vasaras divus mēnešus, “Erasmus+” prakses mobilitātes ietvaros, strādā Polijā, Opoles rehabilitācijas centrā.

Lasīt tālāk...
 

161 LSPA PROGRAMMAS “SPORTA ZINĀTNE” REFLEKTANTS KĀRTOJIS IESTĀJEKSĀMENU FIZISKAJĀ SAGATAVOTĪBĀ

Drukāt

IMG-20170726-WA0000 225. un 26. jūlijā 161 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) reflektants - 91 puisis un 70 meitenes, kārtoja fiziskās sagatavotības iestājeksāmenu, lai uzsāktu studijas profesionālā bakalaura programmā „Sporta zinātne” pilna laika klātienē. Visiem studēt gribētājiem divu dienu laikā vajadzēja izpildīt sešus fiziskās sagatavotības kontroles testus, atbilstoši LSPA izstrādātajiem vērtēšanas kritērijiem, lai pretendētu uz vienu no 90 budžeta vietām studiju programmā.  

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS KVALIFIKĀCIJAS STUDENTI SPĀNIJĀ VEIC BRĪVPRĀTĪGĀ DARBU PASAULES SPORTA SPĒLĒS SPORTISTIEM AR ORGĀNU TRANSPLANTIEM

Drukāt

IMG-20170702-WA0014 2No 25.jūnija līdz 2.jūlijam LSPA Rekreācijas kvalifikācijas studenti Linda PURVIŅA, Elēna VECMANE, Lauris KARLUŠAS un Rekreācijas programmas vadītāja, docente Ingrīda SMUKĀ Spānijas pilsētā Malagā, kā brīvprātīgā darba veicēji, piedalījās Pasaules XXI sporta spēles sportistiem ar orgānu transplantiem. Spēļu norisi atbalstīja 200 brīvprātīgie palīgi no 20 valstīm.

Lasīt tālāk...
 

PIRMAJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANAS DIENĀ STUDIJĀM AKADĒMIJĀ PIETEIKUŠIES 50 STUDĒTGRIBĒTĀJI

Drukāt

IMG 6955 2Kā liecina Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) Studentu uzņemšanas komisijas pieejamā statistika, noslēdzoties pirmajai dokumentu iesniegšanas dienai studijām LSPA pieteikušies 50 reflektanti. Vislielākais studētgribētāju skaits dokumentus iesniedzis studijām bakalaura programmā „Sporta zinātne” – 31 studiju pieteikums. Savukārt studiju programmā „Fizioterapija” saņemti 19 pieteikumi.

Lasīt tālāk...
 

PIRMAJĀM LSPA REFLEKTANTĒM STĀTIES AKADĒMIJĀ IETEICA SPORTA PEDAGOGI

Drukāt

1No 17.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu pilna laika klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Kā vienas no pirmajām studijām pieteicās deviņpadsmit gadus vecās Rolanda ĶĪKULE no Mazsalacas un Linda LANKARONSKA no Rīgas. Abas meitenes jau vidusskolā zināja, ka vēlas savu nākotni saistīt ar sporta nozari, bet motivāciju un iedrošinājumu studēt Akadēmijā, lielā mērā, meitenes ieguva no ģimenes un saviem sporta pedagogiem.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS TAUTAS SPORTA ASOCIĀCIJA PATEICAS LSPA PAR ATBALSTU 5. PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANĀ

Drukāt

DD98Cm XcAAjQb Latvijas Tautas sporta asociācijas priekšsēdētājs Andris BĒRZIŅŠ izteicis pateicību LSPA studentiem un docētājiem par atbalstu 5. Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēļu (CSIT) organizēšanā un norisē, kas no 13. līdz 18.jūnijam risinājās Rīgā, Jelgavā un Salaspilī. 

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 74
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Rozālija, Roze

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv