Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

AIZRITĒJUSI IKGADĒJĀ LSPA 2.KURSA STUDENTU TŪRISMA NOMETNE “KVĒPENE”

Drukāt

20170527 115553No 25.maija līdz 1. jūnijam ūdenstūrisma apmetnes vietā „Kvēpene”, norisinājās LSPA tūrisma nometne, kurā, 66 klātienē un 32 neklātienē studējošie, 2.studiju gada studenti apguva zināšanas orientēšanās un tūrisma studiju kursos. LSPA tūrisma nometne “Kvēpenē” notiek jau 28. reizi.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATKLĀTA MODERNA FUNKCIONĀLĀ FITNESA ZONA

Drukāt

IMG 6164 230.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) atklāta jauna un ar modernu fitnesa inventāru nodrošināta funkcionālā fitnesa zonu, kas paredzēta fitnesa vecākā trenera kvalifikācijas treniņu nodarbību organizēšanai, kā arī studentu fiziskās sagatavotības attīstīšanai.

Lasīt tālāk...
 

ZVEJNIEKS UN KOCIŅA ATZĪTI PAR LSPA GADA LABĀKAJIEM SPORTISTIEM

Drukāt

IMG 6069

25.maijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) jau septīto reizi godināja labākos Akadēmijas sportistus, trenerus un komandas svinīgā pasākumā „GADA SPORTA LAUREĀTS 2017”. Kā gada labākais sportists individuālajos sporta veidos tika sveikts Latvijas vadošais kalnu slēpotājs, LSPA maģistrantūrā studējošais Kristaps ZVEJNIEKS, savukārt gada labākās sportistes godu individuālajos sporta veidos saņēma vieglatlēte, šķēpmetēja  un 1.kursā studējošā Anete KOCIŅA.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ AKADĒMISKĀ PERSONĀLA AMATIEM DEVIŅĀS KATEDRĀS

Drukāt

LSPA 95 LOGO 4Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludina konkursu uz akadēmiskā personāla amatiem deviņu katedru akadēmiskajās un profesionālajās studiju programmās.

Lasīt tālāk...
 

19.MAIJĀ IZSLUDINA KONKURSU UZ TRIM LSPA KATEDRU VADĪTĀJU AMATIEM

Drukāt

LSPA 95 LOGO 4Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija 
IZSLUDINA  KONKURSU 
uz struktūrvienību vadītāju amatiem: 

-  PELDĒŠANAS un AIRĒŠANAS  katedras vadītājs
-  VADĪBAS un KOMUNIKĀCIJU ZINĀTNES  katedras vadītājs
-  VIEGLATLĒTIKAS katedras vadītājs

Lasīt tālāk...
 

VESELĪBAS APRŪPES STUDIJU VIRZIENA SPECIĀLISTI PAPILDINA ZINĀŠANAS EIROPAS FIZIOTERAPIJAS IZGLĪTĪBAS TĪKLA SEMINĀRĀ

Drukāt

Porto Klavina PlumeLSPA veselības aprūpes studiju virziena vadītāja prof. Aija KĻAVIŅA un profesionālās bakalaura programmas kvalifikācijas vadītāja Kristīne PLŪME, piedalījušās Eiropas Fizioterapijas augstākās izglītības tīkla (ENPHE) pavasara seminārā. Kopīgās darba grupās 160 fizioterapijas mācību spēki un studējošie no 20 valstīm radoši diskutēja par fizioterapijas studiju programmas īstenošanas izaicinājumiem Eiropas līmenī.

Aktīvākā diskusijas seminārā risinājās par nākamos fizioterapijas speciālistus sagatavošanu tiešai klientu pieejamībai, kā arī jautājumā par pareizāku klīnisko lēmumu pieņemšanas mācīšanu studentiem.

Savukārt Francijas speciālisti semināra dalībniekiem prezentēja inovatīvu projektu - on-line spēli fizioterapijas studentiem "PETHRA", kas nākotnē būs starptautiska mācību programmas platforma geriatrijā (medicīnas virziens, kas nodarbojas ar (65+) gadagājuma cilvēku slimību diagnostiku, ārstniecību, rehabilitāciju un profilaksi.

Seminārā darbs notika četrās  paralēlās sekcijās:

1)  mācīšanās sekmēšana;

2) uz praksi balstīta mācīšanās;

3) internacionalizācija

4) profesionālie izaicinājumi.

ENPHE pavasara seminārs no 2017.gada 11. - 13.maijam notika Veselības aprūpes augstskolā (ESCOLA SUPERIOR DE SAÚDE) Porto (Portugāle). 

Informāciju sagatavoja:
LSPA prof. Aija Kļaviņa,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

AKADĒMIJAS 2.KURSA STUDENTI “KVĒPENĒ” NOSTIPRINA TŪRISMA UN ORIENTĒŠANĀS IEMAŅAS

Drukāt

turisma nom 3Lai nostiprinātu 2.studiju gadā apgūtās zināšanas orientēšanās un tūrismā, kā arī mācītos tās pielietot praksē, no 25.maija līdz 1.jūnijam, Cēsu rajona ūdens tūrisma apmetnē „KVĒPENE” notiek LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras organizētā tūrisma un orientēšanās nometne, kurā piedalās vairāk nekā 140 Akadēmijas 2.kursa studenti.

Lasīt tālāk...
 

30.MAIJĀ LSPA ATKLĀS FUNKCIONĀLO FITNESA ZONU. AICINĀTI VISI INTERESENTI!

Drukāt

Fitnesa zonas atklasana 2017Otrdien, 30.maijā, plkst. 12.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) B korpusa 2.stāva gaitenī atklās un prezentēs jauno funkcionālo fitnesa zonu, kas paredzēta fiziskās sagatavotības attīstīšanai. Uz prezentāciju gaidīti visi interesenti!

Lasīt tālāk...
 
10 lapa no 73
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Reklāma