Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

PIRMAJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANAS DIENĀ STUDIJĀM AKADĒMIJĀ PIETEIKUŠIES 50 STUDĒTGRIBĒTĀJI

Drukāt

IMG 6955 2Kā liecina Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) Studentu uzņemšanas komisijas pieejamā statistika, noslēdzoties pirmajai dokumentu iesniegšanas dienai studijām LSPA pieteikušies 50 reflektanti. Vislielākais studētgribētāju skaits dokumentus iesniedzis studijām bakalaura programmā „Sporta zinātne” – 31 studiju pieteikums. Savukārt studiju programmā „Fizioterapija” saņemti 19 pieteikumi.

Lasīt tālāk...
 

PIRMAJĀM LSPA REFLEKTANTĒM STĀTIES AKADĒMIJĀ IETEICA SPORTA PEDAGOGI

Drukāt

1No 17.jūlija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sākusi jauno studentu uzņemšanu pilna laika klātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Kā vienas no pirmajām studijām pieteicās deviņpadsmit gadus vecās Rolanda ĶĪKULE no Mazsalacas un Linda LANKARONSKA no Rīgas. Abas meitenes jau vidusskolā zināja, ka vēlas savu nākotni saistīt ar sporta nozari, bet motivāciju un iedrošinājumu studēt Akadēmijā, lielā mērā, meitenes ieguva no ģimenes un saviem sporta pedagogiem.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS TAUTAS SPORTA ASOCIĀCIJA PATEICAS LSPA PAR ATBALSTU 5. PASAULES STRĀDĀJOŠO UN AMATIERU SPORTA SPĒĻU ORGANIZĒŠANĀ

Drukāt

DD98Cm XcAAjQb Latvijas Tautas sporta asociācijas priekšsēdētājs Andris BĒRZIŅŠ izteicis pateicību LSPA studentiem un docētājiem par atbalstu 5. Pasaules Strādājošo un amatieru sporta spēļu (CSIT) organizēšanā un norisē, kas no 13. līdz 18.jūnijam risinājās Rīgā, Jelgavā un Salaspilī. 

Lasīt tālāk...
 

DARBAM LSPA MEKLĒ IZGLĪTĪBAS DARBA SPECIĀLISTU. PIETEIKŠANĀS LĪDZ 21.JŪLIJAM

Drukāt

VAKANCELatvijas Sporta pedagoģijas akadēmija aicina savai komandai pievienoties izglītības darba speciālistu/-i, darbam Akadēmijas profesionālā bakalaura augstākās izglītības studiju programmā “Fizioterapija”. Kandidātam nepieciešama augstākā izglītība un vēlama pieredze rehabilitācijā veselības aprūpes jomā vai augstākās izglītības sistēmā. Pieteikumu un CV, līdz šā gada 21.jūlijam, sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

STUDIJU GADS LSPA NOSLĒDZIES AR 165 ABSOLVENTU IZLAIDUMU. ABSOLVENTU VIDŪ OLIMPIEŠI – RUBENIS, TRIBUNCOVS, BELAHVOŠČIKS

Drukāt

TRIBUNCOVS 2017

22.jūnijā, Rīgā, Dailes teātrī, ar svinīgu absolventu izlaidumu noslēdzies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas 2016./2017. akadēmiskais gads. Izlaidumā diplomus saņēma 165  jaunie sporta un veselības aprūpes speciālisti, kuri absolvēja maģistra, bakalaura un 1.līmeņa augstākās profesionālās izglītības studiju programmas.

Lasīt tālāk...
 

AKREDITĒTS LSPA STUDIJU VIRZIENS „VESELĪBAS APRŪPE”

Drukāt

IMG 61652017.gada 16.jūnijā Akadēmiskās informācijas centrā notika Studiju akreditācijas komisijas sēde, kurā akreditēts Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotais studiju virziens “Veselības aprūpe”. Studiju virziens akreditēts līdz 2019.gada 16. jūnijam. LSPA šajā studiju virzienā īsteno vienu bakalaura un vienu maģistra studiju programmu, kurās tiek sagatavoti veselības aprūpes speciālisti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA AMATU KONKURSU SPORTA ZINĀTNES PĒTNIEKIEM

Drukāt

logo3Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija izsludinājusi konkursu uz vakantajiem divu vadošo pētnieku un viena pētnieka amatiem sporta zinātnē. Pieteikšanās uz vakancēm notiek līdz 2017. gada 13. jūlijam.

Lasīt tālāk...
 

27. UN 28. JŪNIJĀ LSPA PIEŅEM DOKUMENTUS STUDIJĀM MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ

Drukāt

Uznemsana magistrantura 2017Šo otrdien un trešdien – 27. un 28. jūnijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) sāksies studentu uzņemšana nākamā akadēmiskā gada studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 73
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Reklāma