Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

6.SEPTEMBRIS - LSPA 96.GADADIENA. STUDENTIEM NODARBĪBAS NENOTIEK

Drukāt

LSPA 96 ml"Cienījamie kolēģi, studenti, absolventi! Šajā, LSPA nozīmīgajā, dienā pateicos kolektīvam par pašaizliedzīgo un svarīgo darbu, ko veicam, lai valstij sagatavotu talantīgus jomas speciālistus, kā arī attīstītu augstvērtīgu sporta izglītību Latvijā un sekmētu zinātnisko un pētniecisko darbību veselīga dzīvesveida stiprināšanai. Vēlu mums visiem saglabāt nepieciešamību augt un attīstīties, uzturēt  entuziasmu un radošumu jaunu un iesāktu darbu īstenošanā, neapstāties pie sasniegtā un turpināt mūsu tradīcijas un stiprināt vērtības!" - LSPA rektors, prof. Jānis ŽĪDENS, sveicot Akadēmijas kuplo saimi jubilejā. 

Lasīt tālāk...
 

GATAVOJOTIES ZIEMAS OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM, LSPA VIESOJAS DIENVIDKOREJAS TELEVĪZIJA

Drukāt

IMG 7627Gatavojoties nākamā gada februārī gaidāmajām ziemas Olimpiskajām spēlēm Phjončhanā, 4.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) apmeklēja Dienvidkorejas Chosun Televīzijas filmēšanas grupa, kas sadarbībā ar Latvijas televīziju gatavo dokumentālo filmu par ziemas sporta tradīcijām un panākumiem Latvijā. Filmas veidotāji akadēmijā viesojās ar mērķi filmēt Latvijā vienīgo specializēto sporta nozares augstskolu, kurā tiek gatavoti dažāda profila sporta speciālisti, jo īpaši sporta treneri.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PULCĒJAS HĒRAKLA SVĒTKOS. FOTO

Drukāt

IMG 7430 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti, darbinieki un viesi 1.septembrī pulcējās Akadēmijas Vieglatlētikas manēža jauno studentu svētkos - "Hērakla svētki 2017", lai atzīmētu studiju gada sākumu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROFESORU PADOME IEVĒL DEVIŅUS PROFESORUS UN ASOCIĒTOS PROFESORUS

Drukāt

IMG 7376

30.augustā LSPA Profesoru padome, izvērtējot deviņu docētāju akadēmisko darbu, konkursa kārtībā, par profesori pirmo reizi ievēlēja peldēšanas eksperti Jeļenu SOLOVJOVU un sporta psiholoģijas speciālisti Žermēnu VAZNI. Savukārt par asociētajām profesorēm pirmo reizi ievēlēja Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētājas Antru GULBI un Intu BULU-BITENIECI, kā arī Vadības un komunikācijas zinātnes katedras docētāju Ievu RUDZINSKU.

Lasīt tālāk...
 

VADOŠO SPORTA ORGANIZĀCIJU AMATPERSONAS SVEIC PROFESORU ULDI GRĀVĪTI JUBILEJĀ

Drukāt

IMG 721728.augustā, sākoties jaunajam akadēmiskajam gadam, LSPA notika Akadēmijas ilggadējā rektora, šobrīd Senāta priekšsēdētāja, profesora Ulda GRĀVĪŠA 75 gadu un Akadēmijā nostrādāto 50 gadu jubilejas svinības.

Lasīt tālāk...
 

NO 28.AUGUSTA - 1.SEPTEMBRIM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA 1.LĪMEŅA PROFESIONĀLAJĀ AUGSTĀKĀS IZGLĪTĪBAS PROGRAMMĀ „IZGLĪTĪBAS UN SPORTA DARBA SPECIĀLISTS”

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 1LIM mNo 28.augusta līdz 1.septembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiks reflektantu dokumentu pieņemšana 1.līmeņa profesionālajā augstākās izglītības programmā „Izglītības un sporta darba speciālists”, kas divos studiju gados, pilna laika klātienē, studentiem piedāvā iegūt sporta veida trenera kvalifikāciju.

Lasīt tālāk...
 

ŠONEDĒĻ PASAULES BANKAS EKSPERTI PĒTĪS CILVĒKRESURSU POLITIKU LSPA

Drukāt

IZM logo 2017Šonedēļ, no 4. līdz 8. septembrim, Latvijā kārtējā darba vizītē ieradīsies Starptautiskās Rekonstrukcijas un attīstības bankas eksperti, lai pētītu cilvēkresursu politiku sešās valsts augstskolās, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA). Izpētes rezultātā tiks sagatavots augstskolu akadēmiskā personāla atlases, atalgošanas un attīstības procesu stipro un vājo pušu izvērtējums.

Lasīt tālāk...
 

NO 21.- 25.AUGUSTAM DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM NEKLĀTIENĒ, BAKALAURA PROGRAMMĀS „SPORTA ZINĀTNE” UN „FIZIOTERAPIJA”

Drukāt

LSPA uznemsana 2017 NSZ mNo 21. līdz 25. augustam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notiks reflektantu dokumentu iesniegšana neklātienes studijām bakalaura programmās – „Sporta zinātne” un „Fizioterapija”. Dokumenti iesniedzami LSPA centrālajā ēkā, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2.stāva 222.telpā, plkst. 10:00 - 16:00, līdzi ņemot uzņemšanai nepieciešamos dokumentus. Par dokumentu noformēšanu un reģistrāciju jāmaksā - 21 EUR.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 74
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Rozālija, Roze

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv