Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA DOCĒTĀJAS BIRUTA LUIKA UN ANTRA GULBE DALĀS PIEREDZĒ AR OLIMPISKĀS IZGLĪTĪBAS TRADĪCIJĀM LATVIJĀ

Drukāt

IMG-20171007-WA0004Lai dalītos pieredzē par olimpiskās izglītības veidiem un tradīcijām Latvijā, LSPA asociētā profesore Antra GULBE un docente Biruta LUIKA, no 2. līdz 5. Oktobrim, Azerbaidžānas galvaspilsētā Baku  piedalījās Azerbaidžānas Olimpiskās komitejas un nacionālās Olimpiskās akadēmijas organizētajā starptautiskajā konferencē “Programma 2020. Olimpiskās kustības nākotne” (The Agenda 2020 and the future of the Olympic Movement). 

Lasīt tālāk...
 

OLIMPISKAJĀ DIENĀ SPORTO 196 LSPA STUDENTI UN DOCĒTĀJI

Drukāt

IMG 7739

22. septembrī visā Latvijā un arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) ar sportiskām aktivitātēm atzīmēta Olimpiskā diena 2017. Tajā 196 studenti un akadēmijas darbinieki veica rīta vingrošanu un apliecināja savu veiklību komandu āra aktivitātēs.

Lasīt tālāk...
 

PĒTOT CILVĒKRESURSU POLITIKU LATVIJAS AUGSTSKOLĀS, PASAULES BANKAS EKSPERTI TIEKAS AR LSPA PERSONĀLU

Drukāt

IMG 7666 27. septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) apmeklēja divi Starptautiskās Rekonstrukcijas un attīstības bankas eksperti, kuri tikās ar dažādu LSPA struktūrvienību pārstāvjiem. Šā gada ekspertu izpētes rezultātā tiks sagatavots augstskolu akadēmiskā personāla atlases, atalgošanas un attīstības procesu stipro un vājo pušu izvērtējums. Vizīte ir plaša pētījuma par augstākās izglītības pārvaldību Latvijā sastāvdaļa. 

Lasīt tālāk...
 

6.SEPTEMBRIS - LSPA 96.GADADIENA. STUDENTIEM NODARBĪBAS NENOTIEK

Drukāt

LSPA 96 ml"Cienījamie kolēģi, studenti, absolventi! Šajā, LSPA nozīmīgajā, dienā pateicos kolektīvam par pašaizliedzīgo un svarīgo darbu, ko veicam, lai valstij sagatavotu talantīgus jomas speciālistus, kā arī attīstītu augstvērtīgu sporta izglītību Latvijā un sekmētu zinātnisko un pētniecisko darbību veselīga dzīvesveida stiprināšanai. Vēlu mums visiem saglabāt nepieciešamību augt un attīstīties, uzturēt  entuziasmu un radošumu jaunu un iesāktu darbu īstenošanā, neapstāties pie sasniegtā un turpināt mūsu tradīcijas un stiprināt vērtības!" - LSPA rektors, prof. Jānis ŽĪDENS, sveicot Akadēmijas kuplo saimi jubilejā. 

Lasīt tālāk...
 

GATAVOJOTIES ZIEMAS OLIMPISKAJĀM SPĒLĒM, LSPA VIESOJAS DIENVIDKOREJAS TELEVĪZIJA

Drukāt

IMG 7627Gatavojoties nākamā gada februārī gaidāmajām ziemas Olimpiskajām spēlēm Phjončhanā, 4.septembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju (LSPA) apmeklēja Dienvidkorejas Chosun Televīzijas filmēšanas grupa, kas sadarbībā ar Latvijas televīziju gatavo dokumentālo filmu par ziemas sporta tradīcijām un panākumiem Latvijā. Filmas veidotāji akadēmijā viesojās ar mērķi filmēt Latvijā vienīgo specializēto sporta nozares augstskolu, kurā tiek gatavoti dažāda profila sporta speciālisti, jo īpaši sporta treneri.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PULCĒJAS HĒRAKLA SVĒTKOS. FOTO

Drukāt

IMG 7430 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studenti, darbinieki un viesi 1.septembrī pulcējās Akadēmijas Vieglatlētikas manēža jauno studentu svētkos - "Hērakla svētki 2017", lai atzīmētu studiju gada sākumu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PROFESORU PADOME IEVĒL DEVIŅUS PROFESORUS UN ASOCIĒTOS PROFESORUS

Drukāt

IMG 7376

30.augustā LSPA Profesoru padome, izvērtējot deviņu docētāju akadēmisko darbu, konkursa kārtībā, par profesori pirmo reizi ievēlēja peldēšanas eksperti Jeļenu SOLOVJOVU un sporta psiholoģijas speciālisti Žermēnu VAZNI. Savukārt par asociētajām profesorēm pirmo reizi ievēlēja Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētājas Antru GULBI un Intu BULU-BITENIECI, kā arī Vadības un komunikācijas zinātnes katedras docētāju Ievu RUDZINSKU.

Lasīt tālāk...
 

VADOŠO SPORTA ORGANIZĀCIJU AMATPERSONAS SVEIC PROFESORU ULDI GRĀVĪTI JUBILEJĀ

Drukāt

IMG 721728.augustā, sākoties jaunajam akadēmiskajam gadam, LSPA notika Akadēmijas ilggadējā rektora, šobrīd Senāta priekšsēdētāja, profesora Ulda GRĀVĪŠA 75 gadu un Akadēmijā nostrādāto 50 gadu jubilejas svinības.

Lasīt tālāk...
 
7 lapa no 73
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Reklāma