Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA ABSOLVĒJUŠI 22 MAĢISTRANTI UN DOKTORANTI

Drukāt

Magistri 2018

23.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā diplomus par iegūto maģistra grādu un doktorantūras pabeigšanu, svinīgā pasākumā, saņēma 22 Akadēmijas absolventi. 19 no tiem pabeidza profesionālās augstākās izglītības maģistra studiju programmu „SPORTA ZINĀTNE”, bet 3 noslēdza studijas akadēmiskajā doktora augstākās izglītības programmā „Sporta zinātne”.

Lasīt tālāk...
 

TITULĒTIE KAMANIŅU BRAUCĒJI ANDRIS UN JURIS ŠICI STĀSTA PAR STUDIJĀM AKADĒMIJĀ

Drukāt

IMG 925520.martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pirmo Atvēro durvju dienu apmeklēja 67 interesenti. Mūsu akadēmijā studējošie Olimpisko spēļu sudraba un bronzas medaļu laureāti kamaniņu sportā – Andris un Juris ŠICI, viesus iedrošināja uzsākt studijas mūsu Akadēmijā, kā arī dalījās ar savu studiju un sportisko pieredzi.

Lasīt tālāk...
 

VALSTS PREZIDENTS TIEKAS AR LSPA REKTORU JĀNI ŽĪDENU

Drukāt

0dhTDvKvToDYCTTs2uhDdX2HVvAwrPyTValsts prezidents Raimonds Vējonis, turpinot tikšanos sēriju ar augstākās izglītības iestāžu vadītājiem, 16. martā Rīgas pilī uz sarunu par augstākās izglītības aktualitātēm aicināja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru Jāni Žīdenu.

Lasīt tālāk...
 

SLĒPOŠANAS KATEDRAS DOCENTES VADA NODARBĪBAS BALTKRIEVIJAS VALSTS FIZISKĀS KULTŪRAS UNIVERSITĀTĒ

Drukāt

DSC 5995-2-2-800x534

LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras docentes Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa no 11. līdz 14.martam, "Erasmus+"  mobilitātes programmas ietvaros, apmeklēja Baltkrievijas Valsts fiziskās kultūras universitāti, kur vadīja rekreatīvā tūrisma praktiskās nodarbības Tūrisma industrijas tehnoloģiju katedras bakalaura programmas studentiem.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATVĒRTO DURVJU DIENAS NOTIKS 20.MARTĀ UN 12.MAIJĀ

Drukāt

Info diena 2018 ml mŠogad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ATVĒRTO DURVJU DIENAS notiks otrdien – 20.martā un sestdien – 12.maijā. Abas reizes pasākums sāksies pulksten 12.00 un norisināsies 2.stāva Konferenču zālē (216.telpa).

Lasīt tālāk...
 

LSPA APMĀCĪTI PIRMIE 20 MILITĀRIE SPORTA INSTRUKTORI

Drukāt

IMG 9179

Ar svinīgu apliecību saņemšanu, 2.martā, noslēgusies pirmā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotā profesionālās pilnveides izglītības programma sportā, kurā 20 Nacionālo bruņoto spēku karavīri divus mēnešus pilnveidoja zināšanas vispārējā fiziskajā sagatavošanā un cēla profesionālo kvalifikāciju dienesta vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

AR REKREĀCIJAS NOMETNI KRIMULDAS NOVADĀ NOSLĒGUSIES LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONA

Drukāt

20180303 125530 2

Vairāk nekā mēnesi ilgušais LSPA Slēpošanas katedras organizēto ziemas nometņu laiks noslēdzies 4.martā, ar Rekreācijas nometni, kas divas dienas risinājās Krimuldas novadā. Nometnē piedalījās 27 rekreācijas kvalifikācijas bakalaura un maģistra studiju programmu studenti un Slēpošanas katedras docētaji – profesore Daina Krauksta, docentes – Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa. Nometnes dalībnieki, studiju programmas ietvaros, iepazinās ar rekreācijas iespējām Latvijas novados, kā arī apguva daudzveidīgu rekreatīvo aktivitāšu klāstu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VADĪBA SAEIMĀ DISKUTĒ PAR PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS MODERNIZĀCIJAS NEPIECIEŠAMĪBU

Drukāt

23.02.2018. 6770xtSNqb 223.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis ŽĪDENS un studiju prorektore  Andra FERNĀTE piedalījās Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konferencē “Augstskolu pasākumi pedagogu izglītībai konceptuāli jaunā kvalitātē Latvijas ilgtspējīgai attīstībai”, kurā prezentēja LSPA stratēģiju sporta pedagogu izglītības modernizācijā un jau paveikto sporta skolotāju studiju programmu pilnveidē.

Lasīt tālāk...
 
4 lapa no 74
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Rozālija, Roze

Reklāma


Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv