Uz sākumu Aktualitātes LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LSPA APMĀCĪTI PIRMIE 20 MILITĀRIE SPORTA INSTRUKTORI

Drukāt

IMG 9179

Ar svinīgu apliecību saņemšanu, 2.martā, noslēgusies pirmā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) īstenotā profesionālās pilnveides izglītības programma sportā, kurā 20 Nacionālo bruņoto spēku karavīri divus mēnešus pilnveidoja zināšanas vispārējā fiziskajā sagatavošanā un cēla profesionālo kvalifikāciju dienesta vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

AR REKREĀCIJAS NOMETNI KRIMULDAS NOVADĀ NOSLĒGUSIES LSPA ZIEMAS NOMETŅU SEZONA

Drukāt

20180303 125530 2

Vairāk nekā mēnesi ilgušais LSPA Slēpošanas katedras organizēto ziemas nometņu laiks noslēdzies 4.martā, ar Rekreācijas nometni, kas divas dienas risinājās Krimuldas novadā. Nometnē piedalījās 27 rekreācijas kvalifikācijas bakalaura un maģistra studiju programmu studenti un Slēpošanas katedras docētaji – profesore Daina Krauksta, docentes – Ingrīda Smukā un Inga Liepiņa. Nometnes dalībnieki, studiju programmas ietvaros, iepazinās ar rekreācijas iespējām Latvijas novados, kā arī apguva daudzveidīgu rekreatīvo aktivitāšu klāstu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VADĪBA SAEIMĀ DISKUTĒ PAR PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS MODERNIZĀCIJAS NEPIECIEŠAMĪBU

Drukāt

23.02.2018. 6770xtSNqb 223.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors Jānis ŽĪDENS un studiju prorektore  Andra FERNĀTE piedalījās Saeimas Ilgtspējīgas attīstības komisijas un Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) organizētajā konferencē “Augstskolu pasākumi pedagogu izglītībai konceptuāli jaunā kvalitātē Latvijas ilgtspējīgai attīstībai”, kurā prezentēja LSPA stratēģiju sporta pedagogu izglītības modernizācijā un jau paveikto sporta skolotāju studiju programmu pilnveidē.

Lasīt tālāk...
 

IZSTĀDĒ “SKOLA 2018” VIENLĪDZ LIELA INTERESE PAR LSPA SPORTA ZINĀTNES UN FIZIOTERAPIJAS STUDIJU PROGRAMMĀM

Drukāt

IMG 9034 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA), no 23. līdz 25. februārim, ar savu izstāžu stendu piedalījās starptautiskajā izglītības izstādē “Skola 2018”. Trīs dienu garumā LSPA stenda apmeklētāji iepazinās ar studiju iespējām Akadēmijā. Šogad apmeklētāji vienlīdz aktīvi interesējās gan par studiju iespējām programmā “Sporta zinātne”, gan programmā “Fizioterapija”.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SLĒPOŠANAS KATEDRA IZGLĪTO POĻU STUDENTUS

Drukāt

DSC00229 - Copy 2

Pirms pieciem gadiem veiksmīgi uzsāktā sadarbība starp Latvijas un Polijas sporta augstskolām turpina attīstīties. Arī šogad LSPA Slēpošanas katedras docētāji prof. Daina Krauksta, asoc. prof. Ivars Kravalis, doc. Kalvis Ciekurs, doc. Ingrīda Smukā un lektors Intars Nikonovs  prof. Jura Granta vadībā izglītoja Varšavas Sporta akadēmijas Biala Podlaskas filiāles 38 bakalauru programmas studentus (sporta skolotājs un militārais instruktors) slēpošanas sporta veidos un latviešu tautas dejās.

Lasīt tālāk...
 

ŽURNĀLS „SPORTS”: PROFESORE AGITA ĀBELE PIRMAJĀ LĪNIJĀ PIE LEDUS PHJONČHANĀ

Drukāt

IMG-20180213-WA0003 2www.sporto.lv  Phjončhanas olimpiskajās spēlēs šomēnes debitēs Starptautiskās Slidošanas apvienības (ISU) augstākās kategorijas tiesnese, LSPA profesore Agita Ābele. Latvijai tā ir trīskārša debija, jo arī daiļslidotājiem Denisam Vasiļjevam un Diānai Ņikitinai tās būs pirmās olimpiskās sacensības, turklāt viņi abi netieši ir izslidojuši ceļu Latvijas tiesnesei.

Lasīt tālāk...
 

PIRMAJĀ 2018.GADA LSPA IZLAIDUMĀ BAKALAURA DIPLOMUS SAŅĒMUŠI 20 LSPA ABSOLVENTI

Drukāt

Izlaidums nekl 2Viens no sakaistākajiem un nozīmīgākajiem mirkļiem cilvēka dzīvē viennozīmīgi ir augstskolas izlaidums. Eksāmeni, bakalaura darbu aizstāvēšana un uztraukums aiz muguras, diplomi saņemti un dzīve ver durvis nākamajiem mērķiem. Ar smaidiem, svinīgu atmosfēru un ziedu klēpjiem, 9.februārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) aizvadīts gada pirmais absolventu izlaidums. 

Lasīt tālāk...
 

ZIEMAS OLIMPISKAJĀS SPĒLĒS PHJONČHANĀ PIEDALĪSIES 31 LSPA STUDENTS, ABSOLVENTS UN DARBINIEKS

Drukāt

DSN08whXUAAymd4Latvijas Olimpiskās komandas “Phjončhana 2018” delegācijā, startam XXIII Ziemas Olimpiskajās spēlēs, kas no 9. līdz 25. februārim notiks Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā, iekļauti 108 dalībnieki, tai skaitā 35 sportisti un 42 treneri, apkalpojošais personāls un mediķi. Jāatzīmē, ka 31 no Olimpiskās delegācijas pārstāvjiem ir Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) students, darbinieks un absolvents.

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 73
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Akvelīna, Ernestīne, Ingmārs

Reklāma