Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes AKADĒMIJĀ STUDĒJOŠAIS DAINIS UPELNIEKS IZCĪNA 3.VIETU PASAULES MILITĀRPERSONU ČEMPIONĀTA ŠAUŠANĀ
AKADĒMIJĀ STUDĒJOŠAIS DAINIS UPELNIEKS IZCĪNA 3.VIETU PASAULES MILITĀRPERSONU ČEMPIONĀTA ŠAUŠANĀ Drukāt
Piektdiena, 12 oktobris 2018 13:30

40161555 1463898277088020 4998675701512011776 nLSPA studējošais Riodežaneiro olimpisko spēļu dalībnieks Dainis UPELNIEKS, 11.oktobbrī, Itālijā izcīnījis 3.vietu pasaules militārpersonu čempionāta šaušanā - sacensībās apaļajā stendā.

Pēc sacensību pirmajām trim kārtām Upelnieks ar 66 punktiem ieņēma astoto vietu starp 13 dalībniekiem, bet otro dienu aizvadīja ļoti veiksmīgi un veica ievērojamu kāpumu. Aizraujošā pāršaudē par fināla secību latvietis pārspēja Ķīnas un Ungārijas pārstāvjus, sašaujot 8 dubletus pēc kārtas. Finālā Upelnieks izcīnīja 3.vietu, piekāpjoties Somijas un Kataras šāvējiem.

Zīmīgi, ka šī ir pirmā medaļa atjaunotās Latvijas armijas vēsturē, kādā no Starptautiskās Militārās sporta padomes (CISM) Pasaules čempionātiem šaušanā.