Uz sākumu Aktualitātes Sporta aktualitātes LATVIJAS UNIVERSIĀDES SVARBUMBU CELŠANAS SACENSĪBĀS STARTĒ 12 LSPA STUDENTI, KOPVĒRTĒJUMĀ 2.VIETA
LATVIJAS UNIVERSIĀDES SVARBUMBU CELŠANAS SACENSĪBĀS STARTĒ 12 LSPA STUDENTI, KOPVĒRTĒJUMĀ 2.VIETA Drukāt
Otrdiena, 13 marts 2018 14:15

28951347 841051472765239 7372614090058891264 o

10.martā notika Latvijas XXVIII Universiāde svarbumbu celšanas sportā, klasiskajā divcīņā. LSPA komandu pārstāvēja 12 atlēti - Edgars GETMANČUKS, Raivis ĶIPSNIS, Sandis RJABINOVS, Dāvis NAUMČIKS, Edgars KOZULS, Dzintars BEIKULIS, Sandis SAVICKIS, Artūrs STEPIŅŠ, Edgars REINHOLDS, Oto ŠEĻEGOVIČS, Boriss LONSKIS un Kristaps DEGLIS. LSPA komanda kopvērtējumā, 6 augstskolu konkurencē, ieņēma 2.vietu (60 punkti), piekāpjoties vienīgi Rīgas Tehniskās universitātes sportistiem (66 punkti).

Par Universiādes čempionu, svara kategorijā -95kg, kļuva Edgars Getmančuks, bet otrajā vietā, savās svaru kategorijas, ierindojas Edgars Kozuls, Sandis Rjabinovs un trešajā vietā Dāvis Naumčiks.

RTU Sporta centra trenažieru zālē notikušajās sacensībās piedalījās 37 studenti no LSPA, Rīgas RTU, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas (NAA), Daugavpils Universitātes (DU) un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU). Komandu vērtējumā uzvaru ar 66 punktiem izcīnīja RTU studenti, 2.vietu izcīnīja LSPA (60.punkti) un 3.vietu izcīnīja NAA (45. punkti).

Sacensību rezultātus komandu un individuālajā vērtējumā skatīt ŠEIT.

RTU komandai svarbumbu celšanā šī ir 28. uzvara pēc kārtas. Salīdzinājumā ar iepriekšējo Universiādi, sacensībās piedalījās par 2 augstskolām mazāk, turpretī lielākajās komandās - LSPA, NAA un LLU, dalībnieku skaits ir palielinājies, kas apliecina studējošo jauniešu interesi par sportu.

Sacensības organizēja Latvijas Augstskolu sporta savienība sadarbībā ar RTU un biedrību „Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija”.