LSPA
Ārzemju mācībspēki un personāls LSPA 2017./2018.ak.g. Drukāt
Ceturtdiena, 09 novembris 2017 12:53

KA103

Teresa Niechwiadowicz-Czapka - Opoles Medicīnas skola, Polija  (8.-10.11.2017.)
Elžbieta Szlenk-Czyczerska -  Opoles Medicīnas skola, Polija  (8.-10.11.2017.)
Edmundas Jasinskas - Lietuvas Sporta Universitāte (11.-15.12.2017.)
Oana Rusu - A.I.Cuza universitāte Jasos, Rumānija (14.-19.05.2018)
Martina Mandzakova - Matej Bel universitāte, Slovākija (15.-17.05.2018.)
Natalia Smolenakova - Matej Bel universitāte, Slovākija (15.-17.05.2018.)
Michaela Slovakova - Matej Bel universitāte, Slovākija (15.-17.05.2018.)
Hana Kabešova - J.E.Purkene universitāte Usti nad Labem, Čehija (21.-25.05.2018.)
Jitka Vanēčkova - J.E.Purkene universitāte Usti nad Labem, Čehija (21.-25.05.2018.)
Piotr Rajfur - Opoles medicīnas koledža, Polija (13.-19.06.2018.)
Joanna Rajfur - Opoles medicīnas koledža, Polija (13.-19.06.2018.)
Robert Charmas – Lomžas Valsts lietišķo zinātņu universitāte, Polija (18.-23.06.2018.)
Oscar Romero Ramos - Malagas Universitāte, Spānija (5.-11.09.2018.)
Hilario Sanchez Moreno - Malagas Universitāte, Spānija (17.-21.09.2018.)
Elzbeta Huk-Wieliczuk - J.Pilsudska Fiziskās audzināšanas universitāte, Polija (10.-14.09.2018.)
Jerzy Saczuk - J.Pilsudska Fiziskās audzināšanas universitāte, Polija (10.-14.09.2018.)
Agnieszka Wasiluk - J.Pilsudska Fiziskās audzināšanas universitāte, Polija (10.-14.09.2018.)
Joanna Rajfur - Opoles medicīnas koledža, Polija (13.-18.09.2018.)
Katarzyna Rajfur - Opoles medicīnas koledža, Polija (13.-18.09.2018.)
Lukasz Kosowski - Opoles medicīnas koledža, Polija (13.-18.09.2018.)
Eslanda Mockevičiene - Šauļu Valsts koledža (25.-28.09.2018.)
Vaide Bernecke - Šauļu Valsts koledža (25.-28.09.2018.)

KA107

Natālija Matsius - Baltkrievijas Valsts fiziskās audzināšanas universitāte (8.14.04.2018.)
Nili Steinberg – Vingeitas Institūta Fiziskās izglītības un sporta zinātnes fakultāte, Izraēla (6.-13.05.2018.)
Yael Pernick - Vingeitas Institūta Fiziskās izglītības un sporta zinātnes fakultāte, Izraēla (6.-13.05.2018.)
Sharon Tsuk - Vingeitas Institūta Fiziskās izglītības un sporta zinātnes fakultāte, Izraēla (6.-13.05.2018.)
Milovan Ljubojevič - Melnkalnes Universitāte (21.-27.05.2018.)
Dinilo Bojanič - Melnkalnes Universitāte (21.-27.05.2018.)

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv