LSPA Studentu pašpārvaldes sastāvs Drukāt
Otrdiena, 11 janvāris 2011 14:56

LSPA  STUDENTU  PAŠPĀRVALDES NOLIKUMS

 

LSPA STUDENTU PAŠPĀRVALDI VADĪS 3.KURSA STUDENTE
ELĪNA MĀRTIŅA

Elina MartinaLSPA Studentu pašpārvaldes (SP) darbu 2017./18.ak.g. vadīs profesionālās bakalaura programmas "Sporta zinātne” 3.kursa studente Elīna MĀRTIŅA, bet viņas vietnieces būs bakalaura programmas "Fizioterapija" 2.kursa studentes Adrianna PUTNIŅAun Ilona CEPLE.

Pēc kandidātu uzklausīšanas, Elīna, Adrianna un Ilona ar vienprātīgu lēmumu tika ievēlēti SP amatos.

Arī Studiju departamenta vadītājs, asoc.prof. Ivars KRAVALIS jaunajām vadītājiem novēlēja veiksmi un izdošanos, attīstot un pilnveidojot studentu dzīvi LSPA.

Šajā studiju gadā SP Kultūras virzienu vadīs Beāte Betrise Konrade (1.kurss, Sporta zinātne), Finanšu virziena vadītājas pienākumus veiks Jūlija Bajāriete (1.kurss, Sporta zinātne), Sabiedrisko attiecību un IT virziena vadītājs būs Emīls Gaismiņš (1.kurss, Sporta zinātne), bet Akadēmiskais virziena vadītāja būs Spīdola Martinsone (1.kurss, Sporta zinātne).

Paldies LSPA studentiem, kuri atrada laiku piedalīties SP vēlēšanās!

Savukārt jaunajai pašpārvaldei, lai veiksmīga studējošo interešu pārstāvēšana Augstskolā un LSPA Senātā, lai labie darbi sekmē Akadēmijas reputācijas izaugsmi!

Kontakti

e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

draugiem facebook twitter-02

 

Vārda dienas

Auseklis, Gaisma

Reklāma