PROFESORAM ULDIM GRĀVĪTIM – 75 Drukāt
Pirmdiena, 10 jūlijs 2017 16:10

Š.g. 8.jūlijs ilggadējam agrāko gadu Akadēmijas rektoram, šobrīd Senāta priekšsēdētājam profesoram Uldim Grāvītim viņa dzīvē un darba mūžā bija nozīmīgs datums. Lai arī oficiāli kolēģu un draugu pulkā profesors uz šo notikumu atskatīsies augusta beigās, tomēr neliela pulciņa basketbolu mīlošu apsveicēju vizīte Ikšķilē pie sava pirmā trenera notika tieši šajā nozīmīgajā datumā.
UGravitis75

No kreisās puses: Juris Muižnieks, Aldis Balodis, Jānis Rimbenieks, treneris Uldis Grāvītis, Ēriks Ankipāns, Aivars Slics, Aleksandrs Lētiņš

Laika posmā no 1963. līdz 1971.gadam VEF Sporta skolā Uldis Grāvītis strādāja ar 1953.gadā dzimušo zēnu un jauniešu komandu, kas sava trenera vadībā kļuva par daudzkārtējiem Latvijas čempioniem attiecīgajā vecuma grupā un cīnījās par godalgotām vietām toreizējās Padomju Savienības jaunatnes un junioru vecuma grupu sacensībās.

Trenera Ulda Grāvīša un viņa audzēkņu draudzība, savstarpēja cieņa un interese par visu viņu dzīvē notiekošo turpinās jau kopš 1971.gada, kad visi šie un pārējie komandas basketbolisti absolvēja VEF Sporta skolu.

Informāciju sagatavoja pasākuma dalībnieki

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Vārda dienas

Oļegs, Vineta

Reklāma