2011./2012.ak.g. Drukāt
Ceturtdiena, 10 janvāris 2013 13:57

Erasmus ārzemju studenti LSPA 2011./2012.ak.g.

  1. Andrea Colasurdo – Boloņas Universitāte, Itālija (1.09.2011.-29.02.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  2. Pedro Braš – Coimbras Universitāte, Portugāle (1.09.2011.-31.01.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  3. Joao Pereira – Coimbras Universitāte, Portugāle (1.09.2011.-31.01.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  4. Jose Teixeira – Coimbras Universitāte, Portugāle (1.09.2011.-31.01.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  5. Castillo Cruz – Haēnas Universitāte, Spānija (5.09.2011.-31.01.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  6. Moreno Galdon – Haēnas Universitāte, Spānija (5.09.2011.-31.01.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  7. Blazquez Iniesta – Haēnas Universitāte, Spānija (5.09.2011.-31.01.2012., profesionālā bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  8. Jakub Hejl no J.E.Purkene Usti nad Labem Universitāte, Čehija (30.01.-29.06.2012.) profesionālā bakalaura studiju programma 2. studiju gads

LSPA Erasmus studenti ārzemju augstskolās 2011./2012.ak.g.

  1. Līga Eriņa – Zviedrijas sporta un veselības zinātnes augstskola (1.07.-30.09.2011., 2.līmeņa profesionālās studiju programmas 1.studiju gads)
  2. Intars Nikonovs – Zviedrijas sporta un veselības zinātnes augstskola (1.07.-30.09.2011., 2.līmeņa profesionālās studiju programmas 1.studiju gads)
  3. Elīna Ēdole – Kārļa Universitāte Prāgā, Čehija (17.09.2011.-17.02.2012., bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  4. Artūrs Piļinovičs – J.Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāte, Polija (26.09.2011. - 26.02.2012., bakalaura studiju programma, 3.studiju gads)
  5. Jeļena Mihailova – V.Levska Nacionālā sporta akadēmija Sofijā, Bulgārija (1.09.2011.-31.01.2012., profesionālās studiju programmas 2.studiju gads)
  6. Agnese Zalkovska – Boloņas Universitāte, Itālija (1.09.2011.-31.01.2012., maģistrantūras 2.studiju gads)
  7. Alīna Kļonova – Boloņas Universitāte, Itālija (1.09.2011.-30.06.2012., doktorantūras 3.studiju gads)
  8. Līga Lauva - Malagas Universitāte (1.02.-30.06.2012.), bakalaura studiju programma, 3.studiju gads
  9. Evija Reine - Malagas Universitāte (1.02.-30.06.2012.), bakalura studiju programma, 2.studiju gads
  10. Līga Eihvalde - Lietuvas fiziskās audzināšanas akadēmija (19.03.-19.072012.), maģistratūras 1.studiju gads
  11. Renārs Līcis – Lietuvas Fiziskās audzināšanas akadēmija (1.07.-30.09.2012., 3.studiju gada doktorantūras students)

Ārzemju docētāji LSPA 2011./2012.ak.g. 

  1. Tomasz Nižnikowski – Lomžas biznesa un administrācijas koledža (6.09.-10.09.2011.)
  2. Jerzy Sadowski – Lomžas biznesa un administrācijas koledža (6.09.-10.09.2011.)
  3. Arūnas Grabauskas – Šauļu Universitāte (5.09.-8.09.2011.)
  4. Audrone Dumčiene – Lietuvas fiziskās izglītības akadēmija (25.-27.09.2011.)
  5. Erika Zemkova – Komeniusa Universitāte (21.11.-2.12.2011.)
  6. Jerzy Sadowski – Lomžas biznesa un administrācijas koledža (10.-15.02.2012.)
  7. Tomasz Nižnikowski – Lomžas biznesa un administrācijas koledža (10.-15.02.2012.)
  8. Oscar Romero Ramos – Malagas Universitāte (13.02.-19.02.2012.)
  9. Manuel Gonzalez Domimguez – Malagas Universitāte (25.02.-2.03.2012.)
  10. Andrej Nowak – Fiziskās izglītības universitāte Vroclavā (23.-20.03.2012.)
  11. Ramute Vaznononiene - Lietuvas fiziskās izglītības akadēmija (3..-6.04.2012.)
  12. Aleksas Stanislovaitis - Lietuvas fiziskās izglītības akadēmija (12.04.2012.)
  13. Jurate Stanislovaitiene - Lietuvas fiziskās izglītības akadēmija (12.04.2012.)
  14. Miloš Bednar – Kārļa Universitāte Prāgā (14.-19.05.2012.)
  15. Egle Kemeryte-Riaubiene Lietuvas izglītības zinātnes universitāte (Viļņa) (6.-10.05.2012.)

LSPA docētāji ārzemju augstskolās 2011./2012.ak.g. 

  1. Juris Grants – Zviedrijas sporta un veselības zinātnes augstskola (19.09.-25.09.2011.)
  2. Uldis Grāvītis – Radomas Tehniskā universitāte (22.-28.09.2011.)
  3. Arvils Lielvārds – Radomas Tehniskā universitāte (22.-28.09.2011.)
  4. Ingrīda Smukā – J.Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāte (16.-21.10.2011.)
  5. Viesturs Krauksts - Zviedrijas sporta un veselības zinātnes .augstskola (5.-8.11.2011.)
  6. Renārs Līcis - Komeniusa Universitāte (16.-20.11.2011.)
  7. Jānis Žīdens - Komeniusa Universitāte (16.-20.11.2011.)
  8. Rasma Jansone - J.Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāte (14.-21.11.2011.)
  9. Inta Bula-Biteniece - J.Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāte (14.-21.11.2011.)
  10. Agita Ābele - Romas Universitāte „Foro Italico” (29.11-3.12.2011.)
  11. Inta Māra Rubana - Komeniusa Universitāte (5.-11.12.2011.)
  12. Aija Kļaviņa - Šauļu Universitāte (9.-10.12.2011.)
  13. Aija Kļaviņa - Haaga-Helia Universitāte (6.-11.02.2012.)
  14. Baiba Smila - Lomžas biznesa un administrācijas augstskola (21.-26.01.2012.)
  15. Kalvis Ciekurs - Lomžas biznesa un administrācijas augstskola (21.-26.01.2012.)
  16. Aija Kļaviņa - Lēvenes Katoļu Universitāte (25.-28.04.2012.)
 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.



Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv